Хресна Дорога у виправній колонії у Львові

У вівторок, 27 березня, Львівський митрополит РКЦ архиєпископ Мечислав Мокшицький разом з в’язничними капеланами о. Григорієм Драусом (Львів), о. Андрієм Мігулкою (Сокаль), о. Яном Фафулою (Миколаїв, Львівська обл.) та членами спільноти «Живий вогонь» (парафія св. Антонія, Львів) відвідали Личаківську виправну колонію №30 у Львові.

 


Гостей колонії від імені усіх присутніх привітав Руслан Андрейченко – засуджений, котрий прийняв Бога у своє життя у в’язниці і відтоді регулярно відвідує католицькі богослужіння.

Після привітання відбулася Хресна Дорога, підготовлена спільнотою «Живий вогонь». У богослужінні Хресної Дороги взяли участь близько 120 засуджених.

Після Хресної Дороги Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький скерував до присутніх слово, у якому, зокрема, закликав засуджених до віри у велику Божу любов: «Якщо Син Божий так страждав за нас, то це означає що кожна людина в очах Бога має найвищу цінність. Немає нікого, хто не перебуває в центрі Божого Серця. Вірте в це завжди!». Також митрополит висловив своє зацікавлення життям засуджених: «Я хотів би з кожним з вас поговорити, вислухати вас. Оскільки це не є можливим, посилаю вам священників – капеланів і мирян – ревних чоловіків і жінок, які довгі роки регулярно проводять для вас духовні зустрічі, розмовляють і слухають вас».

Наприкінці зустрічі архиєпископ Мечислав Мокшицький разом з присутніми помолився за всіх ув’язнених, а також віддав в Божу опіку засуджених з Сокальської виправної колонії, в якій того дня відбулася пожежа.

Автор Лідія Москаль

За матеріалами Credo http://www.credo-ua.org/2012/03/61046

вебмайстер

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Ділимось традиціями святкування єврейської Пасхи

Вт Кві 10 , 2012
Отримавши досвід з проведення єврейської Пасхи в нашій громаді, ми ділилися ним із іншими. У Великодній понеділок, 9 березня в м. Рогатині молодь і діти із своїми батьками мали можливість святкувати Пасху по єврейськи із усіма нам відомими традиціями. У святкуванні взяло участь 22 особи. Подія  відбулося у світлиці сестер […]

Breaking News