Ювілей Богопосвяченого життя (зустріч сестер-монахинь та дівчат у парафії св. Йоана Павла ІІ)

«Господи, що хочеш, щоб я чинив?»

Подяка Богові за покликання, свідоцтво радості Богоспосвяченого життя, театральна вистава про покликання від театру «Еммануїл», презентація відео-програми катехизації дорослих особисто авторкою перекладу книжки «Католицизм», Служба і проповідь Єпископа Едварда Кави – чекають на учасників Ювілею Богоспосвяченого життя у Центрі св. Йоана Павла ІІ у Львові. Святкування буде присвячено 100-річчю з народження Святого Папи, «Отця Богопосвячених осіб» (з літанії до св. Йоана Павла ІІ).

Впродовж цього ювілейного року в Центрі відбуваються святкові зустрічі багатьох груп. Недавно споруджений храм згромадить у суботу, 29 серпня, також і сестер-монахинь та дівчат для молитви про нові покликання.

Для багатьох сестер, які провадять приготування дорослих до Таїнств, може бути цікавим познайомитися з програмою, котра може бути застосована в такому навчанні на підставі книжки «Католицизм». Кожен бажаючий може взяти участь у святкуванні.

Субота, 29 серпня, початок об 11.00, закінчення Євхаристією о 15.00, Центр св. Йоана Павла ІІ у Львові, Сокільники, Стрийська 6 (одна зупинка після Автовокзалу у напрямку Ашану).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Ювілейний рік 100-річчя Йоана Павла ІІ – Ювілей Богопосвяченого життя

Пт Сер 28 , 2020
Презентація книжки і фільму “Католицизм”, вистава театру “Еммануїл”, Євхаристія з єпископом Едуардом Кавою. Приїдуть монахи (феліціянки, альбертинки, юзефітки, св. Родини, серцанки, служби, шаритки, тересіянки, редемптористки). ПОДІЯ НЕ ТІЛЬКИ ДЛЯ МОНАХИНЬ! ЗАПРОШУЄМО! Субота, 29 серпня, від 11 до 16 год.