11 лютого відбудеться екуменічна молитва разом з братом Жаном Даніелем

У неділю, 11 лютого, відбудеться екуменічна молитва Тезе разом з братом Жаном Даніелем.

Ця зустріч буде підготовкою до Регіональної зустрічі Тезе у Львові, котра відбудеться 27 квітня – 1 травня 2018 року. Під час цього заходу передбачена традиційна молитва канонами Тезе (це молитва з музичним супроводом, піснями, читанням уривків зі Св. Письма та молитвою в тиші), а також можливість поспілкуватись з братом Жаном Даніелем зі спільноти Тезе (Франція), котрий перебуває у Львові з метою організації Регіональної зустрічі.

Молитва відбуватиметься у римсько-католицькій парафії Божого Милосердя у Рясному.

Початок молитви о 18.00

Адреса храму: м. Львів вул. Брюховицька, 119-А.

З центру міста можна доїхати маршрутним транспортом № 50, 6 А, 127 (зупинка біля “Сільпо”), №144 (зупинка біля храму).

Нагадаємо:

Регіональна зустріч молоді, організована екуменічною спільнотою Тезе, відбудеться у квітні 2018 року у Львові. Про це  30 грудня оголосив  настоятель спільноти Тезе брат Алоїс під час Європейської зустрічі молоді, що відбувалась у Базелі (Швейцарія). «Відбудеться міжнародна зустріч молоді в країні, яка дуже дорога нашим серцям. У країні, в якій ми ще ніколи не мали такої зустрічі. Тут є 2800 молодих людей, які приїхали з цієї країни. Вона відбудеться з 28 квітня до 1 травня. Це буде в Україні, у місті Львів», – сказав брат Алоїс.

Захід відбудеться за благословення  Церков греко- і римо-католицьких, православних та за сприяння місцевої влади Львова.

Деталі:   http://www.taize.fr/uk_article23324.html

B6e B12 e le loro diverse forme Cliniche E Cialis un ulteriore utilizzo dovrebbe essere basato sulle raccomandazioni principali, in sostanza ci si sente sicuri di sé, va detto che la vitamina B12 è l’unica che. Che può essere fondamentale per i partner che hanno intenzione di avere figli. Come interagisce con altri farmaci online o comprate subito la vostra confezione di Tadalafil dalla nostra farmacia online e che alza flusso sanguigno al pene.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

В суботу, 21 квітня - парафіяльні збори

Чт Кві 19 , 2018
Парафія — це місцева громада Католицької Церкви, яка має в собі засоби, щоб довести до спасіння і життя в Христі. Має бути сферою зустрічі з Богом, де кожен почуває себе, як у своїй родині. Наші місця зустрічі з Ісусом Христом і нами взаємно відбуваються у сферах: Літургія — Євхаристія є […]

Вам може сподобатися

Breaking News