2 червня відбудеться молитовна зустріч Taize

taize_Lviv2 червня о 19.00 відбудеться молитовна зустріч Taize. Як зазвичай, чекатимемо усіх бажаючих долучитись до спільної молитви в каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (вул.Хуторівка, 35а, зупинка Нижній Шувар).

І знову ж співатимемо канони, послухаємо псалом і читання з Євангеліє, помолимось біля хреста, відкриємо серця для Христа.

Тиша, темрява і лиш світло свічок й молитва.

Опісля усіх запрошуємо на чай.  Для багатшого столу просимо по можливості долучитись до наповнення того столу. Якщо маєте змогу принести печиво, мандаринку чи яблуко – будемо раді.

Очікуємо на всіх-всіх-всіх бажаючих. В особливий спосіб чекаємо на тих, хто буде їхати в Тезе разом з МО “Вогні святого Ельма”

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Польський вечір у Львові

Ср Чер 1 , 2016
У п’ятницю, 27 травня, у римо-католицькій парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові вже втретє пройшла зустріч родин «Польський вечір». Традиційно на свято прибули гості з Польщі, представники товариств шанувальників Львова та працівники Радіо Катовіце, які запалені любов’ю до Львова, а особливо до його мешканців, часто приїжджають відвідати своїх друзів […]

Вам може сподобатися

Breaking News