Рух Світло-Життя 

Рух Світло-Життя є одним із рухів віднови Церкви згідно навчання ІІ Ватиканського Собору. Він об’єднує людей різного віку і покликання: молодь, дітей, дорослих, родини, священиків, ченців і черниць, членів світських інститутів богопосвяченого життя. Для кожної з цих груп Рух пропонує відповідну формацію, яка спрямована на виховання зрілих християн та будування живої Церкви.

Знаком Руху Світло-Життя є давній християнський символ “ΦΩΣ” (ФОС – Світло) і “ΖΩΗ” (ДЗОЕ – Життя), з’єднані між собою “Ω”, утворюють хрест. Формула “Світло-Життя”, виражає єдність між світлом, яке дає Бог, і життям, тобто наше свідоцтво християнського життя. Виконавцем цієї єдності –  є Святий Дух. Він спричиняє, що світло розуму, світло совісті, світло Божого Слова, світло Христа, як особового зразка і світло Церкви у формуванні зрілих християн народжують нову людину у спільноті Церкви.

 При парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові зустрічається формаційна група. Спільна молитва, роздуми над Святим Письмом, Намет Зустріч, євангелічні бесіди та перегляд життя – те, що нас вчить ставати учнями Христа, слідувати за ним та ділитись даром віри з іншими.

Запрошуємо і Вас!

Зустрічі відбуваються у неділю, після Літургії о 12.00 (вул. Хуторівка, 35, каплиця)

Аніматор – Оксана Страз, тел. 068 207 54 78

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Next Post

Щаслива гавань

Сб Кві 25 , 2015
Близько 50 катехитів, вчителів, студентів та семінаристів зібралося у приміщенні катехитичного центру Івано-Франківської Архиєпархії на семінар, що називався “К3“(“К в кубі”), де К-катехизація, креативність, кмітливість, ??? Слухачі переконалися, що використовуючи найпростіші засоби: папір, олівці, маркери, клей та власну творчість ніколи не нудьгуватимеш, а завжди зможеш зацікавити інших та весело провести […]

Breaking News