Безустанні співи на славу Божу протягом 24 годин

Прославлення у виконанні різноманітних співочих і музичних груп протягом усієї доби розпочнеться у п’ятницю, 14 жовтня, о 17.00 в каплиці УКУ (вул. Хуторівка, 35-А). Ініціатором є Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ, котра того дня відзначає своє парафіяльне свято («відпуст»).

У «Славу 24», як правило, є задіяні групи з різних конфесій. Співи протягом 24 годин мають на меті допомогти у молитві і показати, що усе життя, також час праці і відпочинку, мають бути прославленням Бога і проживатися як молитва. Людина може віддавати славу Богові, якщо є вдячна за благодаті і задоволена зі свого життя: сприймає усе, навіть і складне, як добрий дар Небес. Прославлення означає поставити Бога на відповідне, тобто на перше місце. Знаємо слова св. Августина: «Коли Бог на першому місці, все інше буде на своєму місці». Допомагає встановити правильний порядок цінностей у житті, розпізнати, що є важливе, а що другорядне. Об’єднання християн різних конфесій у молитві (різні групи проводитимуть співи) має вказати на фактичну єдність Христового Тіла.

Будемо молитись про мир в Україні, котрий має коріння в серці, примирення з Богом і людьми, через Ісуса Христа.

Спів є виразом молитви («Хто співає, молиться двічі»).

document-page-001

Акція «Слава 24» є також і унікальною музичною подією, адже рідко можна почути безперестанний спів протягом цілої доби. Хоча основною метою є слава Божа, акція показує цінність самої музики, за допомогою якої людина може виразити себе і духовно відпочити. Св. Йоан Павло ІІ сказав, що музика і мистецтво підносять духа людського і допомагають зустріти Бога – Творця всього, що гарне.

Молитва «Слава 24» розпочнеться 14 жовтня о 17 год. Гурти з Харкова, Рівного, Чернівців, Києва, студенти з африканських країн, також прибудуть спеціальні гості з Любліна (Польща) і, очевидно, гурти Львова почергово співатимуть і будуть допомагати учасникам самим долучатися до співів. Увесь час можна буде провести духову розмову або сповідь у священнослужителів.

Різними будуть стилі молитовних співів.

О 19 год. будуть спільно співатися канони, знані на зустрічах, що їх проводять екуменічні спільноти в Тезе (Taize). Як це є на міжнародних зустрічах, співатимуть різними мовами. Опісля будуть співи і служба, проведена гістьми з Польщі.

О 21 год. залунають співи, натхнені єврейською культурою та на єврейській мові. Співи триватимуть безперестанно.

Наступного дня, о 9 год. ранку, відбудеться, як завжди у суботу в УКУ, греко-католицька Служба за участю учасників Іконописної Школи.

Пізніше дуже живе прославлення проводитимуть студенти з африканських країн (Нігерія, Кенія, Камерун, Зімбабве) та українські гурти.

Завершальна Служба Божа парафії св. Йоана Павла ІІ зі співами групи «Lux mundi» («Світло світу», молоді учасники мають менше 17 років) розпочнеться о 15.00.

«Слава 24» це:

– Спів музичних груп на славу Божу
– Участь гуртів різних конфесії – свідоцтво єдності християн
– Вираз вдячності Богові за дари, зцілення, віру і провадження у житті
– Молитва за мир в Україні і віру
– Молитва особиста
– Адорація пресвятих дарів
– Служби у різних обрядах, мовах і традиціях
– Свято музики
– Можливість спокійної розмови зі священиками
– Свято покровителя Парафії св. Йоана Павла ІІ

Інфо: тел. 097 517 06 42 (о. Григорій Драус)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Next Post

Молитва як у Taize

Вт Жов 11 , 2016
У п’ятницю, 14 жовтня, о  19.30 на Хуторівці, 35-А буде молитва канонами Тезе. Співи проведе молодіжний хор, знаний з інших зустрічей. Молитва відбуватиметься в рамках 24-годинного молитовного співочого “марафону” “Слава 24”.

Breaking News