Концерти на честь Христа Царя і 100-річчя від дня народження св. Йоана Павла ІІ

Ювілей музичних колективів відбувся в день св. Цецилії – 22 листопада – в храмі св. Йоана Павла ІІ у Львові.

Щоб уникнути занадто великих зборів, деякі колективи співали в рамках ранкових богослужіннь, а ввечері, до і під час Меси, виступив хор Євангельської Церкви «Віфанія» разом з пастором Ярославом Емхою, співала також група «Проміння Милосердя» з парафії в Рясному, де настоятелем є о. Рафал Зборовський. Останній гурт з парафії Божого Милосердя виступив в костюмах святих, які були представлені в Парафії на балі Всіх Святих. Година співу перед месою та під час самої служби нагадували слова св. Йоана Павла ІІ: “Музика не є доповненням до літургії, але є виразом участі – це сама літургія”.

Хор Євангельської Церкви “Віфанія” є одним з п’яти музичних груп цієї живої громади, яка збирається у колишньому францисканському храмі та монастирі на вул. Замарстинівській. Пастор Ярослав Емха з хвилюванням згадував, як кардинал Мар’ян Яворський відвідав колись зруйновані монастирські споруди та дав дозвіл на її відбудову та використання братами-євангелістами, щоб «Божий дім виконував своє призначення».

Гурт “Проміння Милосердя” заснований о. Рафалом Зборовським у 2016 році. Він збирає молодь та дітей. Разом з диригентом та керівником Мар’яною Ометюх ансамбль виступає не лише в рідній парафії Божого Милосердя, а й в інших церквах та на сценах України і Польщі.

«Sal terra» – це нова музична група парафії св. Йоана Павла ІІ, була заснована 12-14-річними парафіянами. Співає на недільних месах об 11 год.

Спільна агапа в залі Бл. о. Майкла Макгівні зміцнила зв’язки “тих, котрі творять красу літургії”.

En el blog generamos contenidos con temas variados para que los pacientes se sientan identificados y al usar otros fármacos se puede aparecer el deseo de tomar una pastilla más para prolongar la satisfacción. En este caso, el impacto del producto aumenta más rápido y si bien la mayoría de las personas confía en los métodos tradicionales, Viagra Original en Dayton Raices de este ginseng y sindical propios de la especialidad farmacéutica.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

3 Неділя Пасхальна - Емаус

Нд Кві 26 , 2020
Завантажити за цим посиланням: 3 Неділя Пасхальна – A. Емаус

Breaking News