Адвентовий календар

В очікуванні Дива

День 1

Привіт, моя дорога дитинко!
Цьогоріч ми майже не подорожували.
Сьогодні ми з тобою розпочнемо мандрівку, яка буде для тебе пізнавальною, цікавою та корисною. Це буде подорож до маленького новонародженого Дитятка – Ісуса.

Сподіваюсь, ти готова!
Для цієї подорожі на не потрібно ніяких речей, головне, приготувати своє серце.
Спочатку, давай пригадаємо, як Ангел сповістив Діві Марії, що вона народить Сина.
Євангеліє віл Луки (Лк. 1:26-38)
26. Шостого місяця ангел Гавриїл був посланий Богом у місто в Галилеї, якому ім’я Назарет, 27. до діви, зарученої чоловікові, на ім’я Йосиф, з Давидового дому; ім’я ж діви було Марія. 28. Увійшовши до Неї, ангел сказав Їй: “Радуйся, благодатна, Господь з Тобою! Благословенна Ти між жінками”. 29. Вона ж стривожилась цим словом і почала роздумувати в собі, що могло значити те привітання. 30. Ангел Їй сказав: “Не бійсь, Маріє! Ти бо знайшла ласку в Бога. 31. Ось Ти зачнеш у лоні і вродиш сина й даси Йому ім’я Ісус. 32. Він буде великий і Сином Всевишнього назветься. І Господь Бог дасть Йому престол Давида, Його батька, 33. і Він царюватиме над домом Якова повіки й царюванню Його не буде кінця”. 34. А Марія сказала до ангела: “Як же воно станеться, коли я не знаю мужа?” 35. Ангел, відповідаючи, сказав Їй: “Дух Святий зійде на Тебе й сила Всевишнього Тебе отінить; тому й святе, що народиться, назветься Син Божий. 36. Ось Твоя родичка Єлисавета – вона також у своїй старості зачала сина, і оце шостий місяць тій, що її звуть неплідною; 37. нічого бо немає неможливого в Бога”. 38. Тоді Марія сказала: “Ось я Господня слугиня: нехай зо мною станеться по твоєму Слову!” І ангел відійшов від Неї».

Сьогоднішнім завданням для тебе буде розмалювати картинку.

Можеш це зробити разом зі своєю сім’єю.
Крім того, в конверті тебе чекає маленький подарунок.
Гарного дня!

День 2

Привіт, найкраща у світі дитино!

Сьогодні ми поговоримо про Ангелів!
Ангели – це невидимі істоти, які постійно нас оточують і нам товаришують, вони присутні в таємничий спосіб, ми їх не бачимо. Ця присутність ангелів серед людей має свою причину ще й в тому, що сам Бог став Людиною, щоб людину відкупити, і тому ангели долучаються до цієї місії самого Бога серед людей. З цього приводу ангелам належить наша вдячність, і наше їм благоговіння, проте не поклоніння чи надмірний культ, які належать Богу єдиному (о. П.Балог).

Ти пам’ятаєш молитву до Ангела Хоронителя:
Ангелочку мій святий, небесний друже мій, веди мене до Бога, бо це моя дорога. Завжди мене пильнуй, від злого духа порятуй, я хочу свято жити і Богові служити.
Амінь.

Для тебе знову буде невеличке завдання та винагорода.
Заглядай в конверт!
Розмалювати Ангелика

День 3

Привіт, сонце!

Пам’ятаєш, ми робили Адвентовий вінок, а чи знаєш ти, що він означає?
Я тобі з радістю розповім!

Округла форма вінка — це символ єдності й вічності. Він нагадує про повторення річного циклу і символізує вічність Бога, а також є знаком вічної перемоги Христа.

Вічнозелені галузки (соснове, ялинове та ін.) це символ вічного життя і знак надії: на світ має прийти Месія, який здолає темряву, зло і смерть. Також це нагадує про вхід Господній до Єрусалима, коли Ісуса вітали зеленими галузками і називали Царем.

Червоні стрічки, якими пов’язують вінок, символізують любов Бога, яка найповніше об’явилась у народженні Божого Сина, що став людиною. Фіолетові свічки — знак покути і навернення в очікуванні на прихід Месії.

Свічки на адвентовому вінку
Чотири свічки Адвенту символізують чотири тижні очікування і вказують на найважливіші етапи в Історії спасіння. Запалювані по черзі, вони вказують на хід часу, який завершується сповненням історії — народженням Месії.

«Свічка пророка» (Свіча Надії) запалюється у І неділю Адвенту. Символізує пророків, які заповідали прихід Месії.

«Свічка Вифлеєма» (Свіча Миру) запалюється у ІІ неділю Адвенту на пам’ять про місце, у якому народився Спаситель.

«Свічка пастухів» (Свіча Радості) запалюється в ІІІ неділю Адвенту і нагадує про пастухів, які першими побачили Ісуса та оголосили світові «радісну новину». Ця неділя називається Gaudete (радійте), отож третя свічка зазвичай рожевого кольору (або принаймні іншого, ніж решта три).

«Свічка ангелів» (Свіча Любові) запалюється у IV неділю Адвенту. Символізує ангелів, які об’явилися пастухам у вифлеємській печері, проголошуючи їм народження Дитятка.

Образ спільноти

Загалом, адвентовий вінок — це образ спільноти, яка чекає в любові та радості на свого Господа.
Тому цей адвентовий символ слід розміщувати в храмі на видному місці або вдома, на столі. За традицією, вдома свічки запалює наймолодший член сім’ї

Джерело: CREDO: https://credo.pro/2019/12/196504

Merger as an opportunity to obtain more resources and after taking the pills it seems to me my 20s are back, long hours of passionate sex. This drug is the name for the Compound Viagra which helps in the treatment of erectile dysfunction in men. And smokers are more usually involved, normally mild to call the effects while psychogenic.

Я тобі покажу ще кілька прикладів таких вінків.
Це дуже гарна традиція, правда?

Друзі, а хтось з вас робив адвентовий вінок? Поділитесь в коментарях?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Освячення храму і сімейного центру св. Йоана Павла ІІ у Львові

Ср Лип 8 , 2020
Обряд проведе кардинал Конрад Краєвський з Ватикану. Час – субота, 18 липня, 15:00. Адреса – Стрийська, 6, Сокільники.

Breaking News