Європейський сімейний центр “Традиція” запрошує до іконописної школи “Vero icon”

“Бог, котрого не можна побачити очима, став відомий у постаті людини в Ісусі Христі, “найгарнішим серед усіх синів (Пс 45). Тому ікона живе законами вищими, духовними, Божими, і для відтворення її використовуємо всі засоби, які можемо сприйняти: колір, символіку, розташування і вигляд постатей.

Малювання ікони є, правильніше сказати, писанням, бо пензликом і кольором представлено правди віри, ікона має,  як мова, свої визначенні віками правила.

“Vero icon” значить з латинської “правдиве обличчя”, бо ікона пробує відобразити Невідомого Бога, котрий є самою правдою. На курсі Іконописної школи “Vero icon” зможеш навчитися законам сакрального мистецтва і намалюєш власноруч ікону. Забезпечуємо всіма матеріалами.

Пожертва за повний курс 800 гривень. Інфо: +380969506965

Європейський сімейний центр “Традиція”
Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові

https://www.facebook.com/groups/3989777501048705/?ref=share

Стрийська 6,  Сокільники (перша зупинка після Стрийського у напрямку Ашану)

http://www.rym.lviv.ua/?page_id=141

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Next Post

У неділю - відкрита зустріч спільноти Фоколаре

Пт Січ 15 , 2021
Біблія і спільнота. З любові до Божого Слова, для будування єдності. Запрошую на відкриту зустріч у Центрі св. Йоана Павла ІІ у Львові (Стрийська 6, Сокільники, перша зупинка після стрийського автовокзалу у напрямку Ашану) у неділю, 17 січня, о 17:00. Проводить спільнота Фоколаре – спільнота, котра хоче реалізувати слова Христа […]

Breaking News