Науково-практична міжнародна конференція “Щаслива Християнська Сім’я – запорука майбутнього України”

-1

Дата і час проведення: 19 вересня, 16:00 – 19:00.

Місце: Парафія св. Йоана Павла ІІ, Стрийська 6, Сокільники (район стрийського автовокзалу, перша зупинка “Сокільницька”,  після стрийського автовокзалу у напрямку Ашану).

Запрошуємо всіх бажаючих – одружених, неодружених, сім’ї, родини, освітян, духовенство різних конфесій, катехитів, працівників ОТГ, сусідні парафії.

Програма конференції:

    • «Важливість виховання християнських цінностей у формуванні свідомої особистості, предмет основи християнської етики – зміст і важливість викладання» (Віра Глиняна – вчитель християнської етики, Львів, Школа 68)
    • Щастя у подружжі? Легко одружитися за один день, а жити слід все життя (Віталій Тимань – батько 9 дітей, тренер клубу “Татонет”)
    • Відповідь людини на інформаційну дезорієнтацію у ЗМІ та соцмережах як інструменті нищення родинних цінностей та загальноприйнятих норм моралі в українському суспільстві; Національна ідентичність та ментальність (Андрій Комарницький – громадський діяч, член НТШ, кандидат мистецтвознавства)
    • Аналіз тривожної демографії та скорочення населення України – шляхи вирішення; Абортивна культура – що це? Причини та наслідки (Петро Гусак – доцент кафедри філософії УКУ, громадський діяч)
    • Актуальність чи неактуальність юридичного права на християнське родинне виховання у школах (Назар Курка – власник адвокатської компанії)
    • Сексуальна інтеграція сьогодні і її межі (о. Дмитро Романко – засновник та очільник руху «Справжня Любов чекає»)
    • Медичний аспект проблематики виховання та закладення фундаменту у молодшій та старших школах, розуміння статевості, зрілості (Олена Гнатюк – медик)
    • Духовно-патріотичне виховання: основні аспекти та акценти. Невід’ємність понять «Патріотизм» та «Держава». Їх впровадження на практиці. Розвиток громадських патріотичних організацій (Юрій Зошій – Президент ГО «Скаутство Європи в Україні»)
    • Покликання української християнської сім’ї – формування культурної еліти народу. Середнього класу. Лідерів особистісного Життя. Політичної еліти на державному та локальних рівнях (Олег Огірко – професор Львівського ветеринарного університету, біоетика)
    • Суїцидальні дитячі випадки – причини та наслідки. Реакція суспільства. Психічна деградація чи вплив соціальних мереж? (Оля Коваль – практикуючий юрист – БПЮД при Міністерстві юстиції)
    • Психологія узалежнення та узалежнених (ігроманія, алкоголь, наркотики): корінь проблеми та шляхи вирішення – методика лікування (Орися Пазиняк – психотерапевт)
    • Рух за життя в Україні – тенденції, статистика, перспектива – індивідуальний підхід до жінок в кризі
    • Що таке дипломатія? Політична діяльність та політика – це служіння народу та державі. Для суспільного блага. Проблеми сучасного законотворення: для того, аби кожен громадянин відчув, що держава дбає про нього (Богдан Гавдьо – заступник міністра юстиції у 2005-07 рр.)
    • (по відео: Наталя Сиротич – кандидат педагогічних наук – Виховання до зрілого батьківства та материнства – сім’ї в кризі)
    • (по відео: Adam Muda – головний капелан поліції США)
    • (по відео: Людмила Гридковець – кандидат психологічних наук, декан факультету психології Київського інституту бізнесу та технологій, практикуючий психолог, розробник і ведуча програми “Абетка подружжя”, експерт проекту “За збереження родини”, координатор програми “Гармонійна родина” Київського міського центру сім’ї “Родинний дім”, співзасновник і голова Української Асоціації Християнської Психології, автор понад 100 наукових праць, з яких 7 посібників, монографій (зокрема, науковий керівник та редактор колективної монографії «Духовно-психологічні основи християнської психології» (2015)
    • Наталя Лех (віце-президент СКУ – Світовий Конгрес Українців – голова Союзу Жінок Австралії)

Next Post

Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на спільний похід у кіно

Вт Вер 14 , 2021
У суботу, 25 вересня, о 15:30 запрошуємо на прем’єру художнього фільму «Вірити» в кінотеатрі мережі Мультиплекс Victoria Gardens. Квитки самостійно треба придбати на сайті www.multiplex.ua або в касах кінотеатру. Кінострічка “Вірити” розповідає про драматичну сторінку життя Церкви в епоху комуністичного атеїзму та присвячується усім тим, хто не втратив віри впродовж […]

Breaking News