Папа поблагословив дзвін “Голос ненароджених” для України

-1

Ділячись із прочанами звісткою про цю подію, Папа Франциск побажав, щоби звучання дзвону пробуджувало людські сумління, нагадуючи про те, що кожне життя є недоторканим.

Перед загальною аудієнцією, як відбувалася в середу, 27 жовтня 2021 р., в залі Павла VI у Ватикані, Папа Франциск поблагословив два монументальні дзвони, виготовлені в рамках проєкту, започаткованого польською фундацією «Так життю», що організовує різні ініціативи на захист життя від зачаття до природної смерті. Один із цих двох дзвонів призначений для львівської римо-католицької парафії святого Йоана Павла ІІ, яку представляв о. Григорій Драус — повідомляє Vatican News.

Вітаючи прочан наприкінці загальної аудієнції, Святіший Отець окремо згадав про цю подію. Він сказав:

«На прохання польської фундації “Так життю”, я сьогодні поблагословив дзвони, що носять ім’я “Голос ненароджених”. Один із них призначений для Еквадору, другий — для України. Нехай вони будуть для цих країн і для всіх знаком зобов’язання захищати людське життя від зачаття до природної смерті. Нехай їхнє звучання проповідує світові “Євангеліє життя”, пробуджує людські сумління та пам’ять про ненароджених. Ввіряю вашій молитві кожну зачату дитину, життя якої — священне і недоторканне».

За матеріалами https://credo.pro/

Next Post

64-й номер парафіяльної газети

Пн Лис 1 , 2021

Breaking News