День Святого Скапулярію у Парафії св. Йоана Павла ІІ

-1

о. Павло Ферко, кармеліт з Бердичівського Санктуарію, посвятив і вручив Скапулярій 58 парафіянам в костелі св. Йоана Павла ІІ у Львові. Радіємо, що так багато осіб прийняли святий Скапулярій.

З допомогою двох братів зі світського Кармелю, представив у проповідях і через літературу значення Скапулярію і посвяту Матері Божій через цей знак.

Після кожної служби вручав бажаючим Скапулярій. Імена вірних будуть записані до книги Скапулярної в Бердичівському Санктуаріумі.

До цього національного Марійного Санктуарію в другу суботу вересня здійснюють паломництва ті, хто носить Скапулярій. В парафії св. Йоана Павла ІІ в кожну другу суботу місяця мають відбуватися зустрічі відданих Матері Божої Скапулярія. Вірні знають, що Кароль Войтила від молодих літ носив Скапулярій, як також і під час його першого візиту на Львівщину влітку 1939 року, коли на студентському таборі у Віжомлі біля Судової Вишні будував школу.

Особа, котра носить Скапулярій, щодня відновлює своє посвячення Матері Божій молитвою «Під Твій захист…» або «У мене тисячі проблем…». Ця остання невідома багатьом молитва дуже сподобалася парафіянам, вона є розповсюджена серед вірних на електронних флаєрах у парафіяльній вайбер-групі.

Молитва до Божої Матері Святого Скапулярію

У мене тисячі проблем – почуй мене.
Від ворогів душі моєї – врятуй мене.
У помилках моїх – навчи мене.
У сумнівах і тривогах – зміцни мене.
У хворобах і стражданнях – укріпи мене.
У зневазі та приниженні – розрадь мене.
У спокусах і жаданнях – захисти мене.
У скрутну хвилину – утіш мене.
Твоїм материнським серцем – люби мене.
Твоєю безмежною могутністю – борони мене.
В смерті годину прийми нас,
Царице Святого Скапулярію, молись за нас. Амінь.

Next Post

26 січня – день посту і молитви за мир

Пн Січ 24 , 2022
Папа Франциск сказав у неділю: «З тривогою слідкую за зростанням напруження, що загрожує завдати нового удару по мирові в Україні та підважує безпеку на всьому європейському континенті, що має ще ширші наслідки. Звертаюся із палким закликом до всіх людей доброї волі підносити молитви до Всемогутнього Бога, щоб кожна політична дія […]

Breaking News