Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на великий різдвяний концерт “Noel”

-1

У Центрі Довженка гурт «Lux Mundi» спільно з Voice orchestra та великим збірним оркестром запрошують усіх львів’ян та гостей міста на велике різдвяне дійство.

Музиканти одночасно виступлять на одній сцені та виконають всім відомі й маловідомі колядки та різдвяні пісні з усього світу. Також можна буде поколядувати разом і всім відомі українські колядки.

«NOEL — це не просто концерт. Це велике дійство, під час якого глядач поринає у цю атмосферу, переживає ці всі емоції, і виходить з неймовірною радістю. Музика дає можливість переживати ці емоції і спонукає до цього. Цього року у період страху, пандемії, метушливості, нам ще більше потрібен цей ковток чогось хорошого і доброго. Ми раді, що можемо це дати» — зазначив організатор концерту Павло Ковальчук.

Концерт відбудеться з дотриманням усіх карантинних вимог МОЗ. Кількість квитків обмежена.

Придбати квитки можна за посиланням – kasa.in.ua, karabas.com або безпосередньо на парафії

Next Post

Сім дверей до єдиного Господа: Тиждень молитов за єдність християн у Львові

Пн Січ 17 , 2022
“Усі ми побачили Його зірку на сході і прибули поклонитися Йому” В середині січня у більшості країн світу християни різних конфесій і традицій: протестанти, католики, православні збираються на спільних молитвах, щоб свідчити про прагнення повної а також і видимої єдності християн. Зустрічі духовних осіб і вірних, активна участь в спільних […]

Breaking News