Тиждень молитов про єдність християн

-1

“Ми побачили Його зірку на Сході і прийшли поклонитися Йому”. Це Слово супроводжує тиждень молитов про єдність християн, котрий в усьому світі відбувається від 18 до 25 січня, за ініціативою  Світової Ради Церков.

В рамках Тижня Молитов відбуваються спільні служіння, зустрічі і молитви різних конфесій.

Запрошую в понеділок, 17 січня, о год.19:00 на Вечір Молитви Єдності Християн, в якій візьмуть участь представники різних конфесій. Просимо про слово на тему “Прийшли поклонитися Царю”. Запрошую Вас та служителів і вірних.

Захід відбудеться у Парафії св.Йоана Павла ІІ, це провадження добрих традицій, бо тут 31 жовтня 2020 року представники різних конфесій підписали текст про оправдання, який є фрагментом спільної католицько-лютеранської декларації про оправдання з 31.11.1999. Текст, котрий наближає єдність християн, бо стверджує що підставова причина роз’єднання в ХVI ст. – навчання про спасіння і оправдання. І воно є спільне, тому символічно розміщене на дверях храму, подібно як Мартин Лютер в 1517-му прибив до дверей храму в Віттенберзі тест з оскарженням Церкви, що привело до ворожнечі поміж учнями Христа.

о.Григорій Драус, референт до справ екуменічних Митрополичої

Курії Римсько-католицької Львівської Архідіецезії.
0975170642

Next Post

Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на великий різдвяний концерт “Noel”

Ср Січ 12 , 2022
У Центрі Довженка гурт «Lux Mundi» спільно з Voice orchestra та великим збірним оркестром запрошують усіх львів’ян та гостей міста на велике різдвяне дійство. Музиканти одночасно виступлять на одній сцені та виконають всім відомі й маловідомі колядки та різдвяні пісні з усього світу. Також можна буде поколядувати разом і всім […]

Breaking News