Вечірня літургія в храмі св. Йоана Павла ІІ розпочала перший «TAİZE Weekend у Львові»

-1

Це є регулярний, запланований захід, який створює атмосферу зустрічей у Тезе, які тимчасово не можуть приймати паломників.

Спів канонів на Літургії продовжився на початку всеношної адорації Пресвятих Дарів, як це завжди відбувається з п’ятниці на суботу. Потім учасники «TAİZE Weekend» взяли участь у воркшопі на тему «Єврейські корені християнства». Вони долучилися до співу та молитви, яку очолювала парафіяльна душпастирська група  єврейської громади. Була також спільна агапа.

Наступними заходами «Weekend TAIZE у Львові» у суботу, 29 січня, стали ранкова молитва та воркшоп на тему сім’ї у монастирі сестер-студиток (вул. Вічева, 2). Далі у Вірменському соборі прозвучали молитви канонами Тезе. О 16:30 у монастирі в Солонці сестри-бенедиктинки провели молитовну конференцію, потім відбулася латинська вечірня. Після недільної меси в костелі св. Йоана Павла ІІ молодь молилася канонами та слухала біблійну медитацію в монастирі св. Онуфрія.

Next Post

Катехези для дорослих

Ср Лют 2 , 2022
Слово “Катехеза” з грецького означає “повчання”, “проголошування”. Катехизацію в основному розуміємо, як навчання підстав віри для дітей, частіше, як приготування до сповіді і причастя. Це є важлива справа. Ще більш необхідним є навчання дорослих. Дорослі мають більше знань, новий життєвий досвід, і тому потребують наново катехизації на вищому рівні, який […]

Breaking News