Weekend ТAİZE у Львові

-1

Запрошуємо молодь (без вікових обмежень) на зустріч під назвою «Weekend TAİZE у Львові».

Це буде продовженням Молодіжної зустрічі, яка відбулася 28.12.2021 – 01.01.2022 у Львові паралельно зі зустріччю в Турині. У ній взяла участь молодь з різних міст України та Польщі. Вона була проведена саме так, як і мала бути в Турині, за підтримки спільноти Тезе.

Готуючись до Європейської зустрічі (липень в Турині), ми б хотіли провести зустріч у стилі Тезе з лекціями та молитвами в церквах різних конфесій Львова.

У запланованому заході зможе взяти участь невелика і обмежена кількість людей.

Приймаючою парафією є Римсько-католицька Парафія св. Йоана Павла II у Львові (адреса: Стрийська 6, Сокільники). Забезпечуємо харчування (у кафе) та проживання учасникам з інших міст. Молодь приймуть вдома сім’ї.

Організаційні витрати – 500 грн оплачують лише ті, котрі потребують харчування. Участь в самих молитвах, зустрічах і семінарах безоплатна.

Реєстрація: +380 95 914 0294

katrin18.06.28@gmail.com

https://forms.gle/J3jmsP5izzYTXuRB6

 

Інформація: +380975170642 (о.Григорій Драус)

Слова брата Алоїза, настоятеля спільноти Taize, до учасників новорічної зустрічі у Львові:
– Вітання з Турину усім тим, хто перебуває у Львові на зустрічі в той самий час, що й ми тут у Турині на Європейській зустрічі. Хоч ми не разом у цьому чудовому місті, ми об’єднані і дуже раді, що ви зустрілися в Україні. Ми очікували прибуття багатьох із вас до Турину і сподіваємося, що це буде можливо в липні. A зараз ми почнемо шукати шляхи, як можемо стати творцями єдності, де б ми не були, у наших власних ситуаціях, у наших країнах. Нехай Господь благословить вас у Новому році, що надходить!

Брат Алоїз

відео:

https://www.dropbox.com

Next Post

23 січня на парафіяльній Службі буде освячено скапулярій

Ср Січ 19 , 2022
СКАПУЛЯРІЙ – знак віри в Боже Провидіння. “Хто живе під покровом Всевишнього, хто в тіні Всемогутнього мешкає, той скаже до Господа: Охороно моя та твердине моя, Боже мій, я надіюсь на Нього! Бо Він тебе вирве з тенет птахолова, з моровиці згубної, Він пером Своїм вкриє тебе, і під крильми […]

Breaking News