Катехези для дорослих

-1

Слово “Катехеза” з грецького означає “повчання”, “проголошування”.

Катехизацію в основному розуміємо, як навчання підстав віри для дітей, частіше, як приготування до сповіді і причастя.

Це є важлива справа. Ще більш необхідним є навчання дорослих. Дорослі мають більше знань, новий життєвий досвід, і тому потребують наново катехизації на вищому рівні, який відповідає їхньому статусу. Тим більше, що знаємо, що бути охрещеним і приступати до сповіді і причастя – це лише умови, стартовий пункт, щоб стати  християнином. Треба наново відкрити силу нашого християнства. Для цього проводяться катехези для дорослих в Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові, в понеділок і четвер о год.19:30. Під час катехези заняття для дітей проводять аніматори з Театру “Еммануїл” ім.Кароля Войтили. Для участі в Катехезах не існує жодних додаткових умов чи наявності реєстрації.

Парафія св Йоана Павла ІІ, вул.Стрийська 6, Сокільники (зупинка “Сокільницька”, перша після стрийського автовокзалу у напрямку KingCross, деталі: 0975170642).

о.Григорій Драус

Next Post

The Ultimate Guide To Online Dating

Ср Лют 2 , 2022
The app Hornet, which caters to the gay male community, has seen a 30-percent increase in social feed engagement since social distancing measures began in mid-March, according to CEO Christof Wittig. And the dating app Tinder reported that it saw more engagement on March 29 than on any other day […]

Breaking News