З молитвою за мир під час війни. Посланець Папи Франциска серед біженців війни у Львові

-1

Кардинал Конрад Краєвський, папський жертовник, у середу, 9 березня, зустрівся з біженцями війни, які живуть у катехитичних кімнатах парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові.

Кардинал разом з архієпископом Мечиславом Мокшицьким відслужив Святу Месу, в якій брали участь біженці та волонтери, які доглядають за ними. Кардинал сказав, що хоч він не розмовляє українською, але має українське серце. Він молився «за припинення цієї дурної війни». Після Святої Меси відвідав приміщення, поспілкувався з мешканцями. Також він вечеряв з біженцями.

З другого дня війни парафія приймає біженців, переважно жінок та дітей, які приїжджають зі зруйнованих міст (Київ, Харків, Суми, Запоріжжя). Використовуючи всі кімнати, включно з апартаментами священиків, одночасно можуть ночувати понад 160 осіб. Від початку воєнних дій через Дім св. Йоана Павла ІІ пройшли понад півтори тисячі біженців.

Окрім їжі та місць для сну, парафія піклується про духовне оновлення, пропонуючи гостям послуги та катехизацію для дорослих та душпастирські зустрічі. Окрім настоятеля, о. Григорія Драуса, обслуговує отець Блажей – облат із парафії св. Марії Магдалини, та семінаристи.

Функціонуванням центру опікуються понад тридцять волонтерів. Щодня зустрічається з біженцями і проводить служби в храмі запрошений священик УПЦ з монастиря на горі Афон. Групу дорослих та дітей щоденно проводить до Львова гід. Щодня діти беруть участь у педагогічних іграх, а також на заняттях верхової їзди на львівському іподромі.

Психологи зустрічаються з дорослими, адже духовні рани, завдані війною, потрібно лікувати.

Next Post

Die Lemberger Pfarrei St. Johannes Paul II braucht Hilfe. Sie ist eine Oase auf dem Weg nach Polen

Пн Бер 21 , 2022
– Lemberg ist jetzt eine weniger gefährliche Stadt als andere. Es gibt Luftangriffswarnungen, Gott sei Dank gab es keine Bombenangriffe. In Lviv nehmen wir Flüchtlinge auf, die zur Grenze ziehen. “Die erste kam am zweiten Tag des Krieges, am Freitag, an. Von Freitag bis Sonntag kamen 60 Personen, darunter 35 […]

Breaking News