25 грудня: колядуватимемо впродовж дня

Святкування «Римського Різдва» в УКУ розпочнеться зі Святвечора, а продовжить його опівночі Служба «Пастирка». Однак це ще не кінець.

Вже від 8-ї ранку в каплиці св. Йоана Павла ІІ (Стрийська, 6, Сокільники, перша зупинка за автовокзалом у напрямку «Ашану») продовжиться прославлення Дитяти Ісуса. Поміж Службами різні гурти співатимуть колядки. Серед них буде й музична сім’я Котелів з вісьмома талановитими дітьми, серед яких «рівненський Моцарт» Франциск, який не говорить, проте талановито грає на скрипці. Також з представленням старозавітнього свята Ханука, багато символів якого використовується в часі нашого Різдва, виступлять діти з єврейського садочка.

Загалом коляди 25 грудня триватимуть в каплиці від 8 до 15 год.

о. Григорій Драуc

097 517 06 42

P.S. Детальніше познайомитися з сім’єю Василя та Анни Котелів з Рівного можна ось за цими посиланнями:

https://inetbox.net/stosuyetsya-kozhnogo-persha-skripka-vypusk-08-11-2018-inter/

https://youtu.be/dy-eUYN7Ryo

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Як святкували «Римське Різдво» у Львові (фото)

Вт Гру 25 , 2018
У Львові римо-католицька парафія св. Івана Павла ІІ 24 грудня традиційно запросила усіх на відкрите святкування Різдва за григоріанським календарем. Святкування відбулося у приміщенні Українського католицького університету (вул. Хуторівка, 35-А). «Захід, званий «Римським Різдвом», вже став традиційним. Цьогорічна назва «Святкуймо двічі. Частина 1: Католицьке Різдво» вказує на факт, що у […]

Вам може сподобатися

Breaking News