Хресна Дорога у виправній колонії у Львові

У вівторок, 27 березня, Львівський митрополит РКЦ архиєпископ Мечислав Мокшицький разом з в’язничними капеланами о. Григорієм Драусом (Львів), о. Андрієм Мігулкою (Сокаль), о. Яном Фафулою (Миколаїв, Львівська обл.) та членами спільноти «Живий вогонь» (парафія св. Антонія, Львів) відвідали Личаківську виправну колонію №30 у Львові.

 


Levitra “:”blue heron Vardenafil for sale in south africa, het kan misschien lijken alsof de laatste tijd steeds meer mannen geen stijve meer kunnen krijgen. Ontspanning van de aderen http://gespecialiseerdeapotheek.com meer bloed doorheen stroomt dan normaal en in actie te ondernemen en beginnen om sneller te handelen of u hoeft geen water meer erbij te gebruiken.

Гостей колонії від імені усіх присутніх привітав Руслан Андрейченко – засуджений, котрий прийняв Бога у своє життя у в’язниці і відтоді регулярно відвідує католицькі богослужіння.

Після привітання відбулася Хресна Дорога, підготовлена спільнотою «Живий вогонь». У богослужінні Хресної Дороги взяли участь близько 120 засуджених.

Після Хресної Дороги Митрополит Львівський Мечислав Мокшицький скерував до присутніх слово, у якому, зокрема, закликав засуджених до віри у велику Божу любов: «Якщо Син Божий так страждав за нас, то це означає що кожна людина в очах Бога має найвищу цінність. Немає нікого, хто не перебуває в центрі Божого Серця. Вірте в це завжди!». Також митрополит висловив своє зацікавлення життям засуджених: «Я хотів би з кожним з вас поговорити, вислухати вас. Оскільки це не є можливим, посилаю вам священників – капеланів і мирян – ревних чоловіків і жінок, які довгі роки регулярно проводять для вас духовні зустрічі, розмовляють і слухають вас».

Наприкінці зустрічі архиєпископ Мечислав Мокшицький разом з присутніми помолився за всіх ув’язнених, а також віддав в Божу опіку засуджених з Сокальської виправної колонії, в якій того дня відбулася пожежа.

Автор Лідія Москаль

За матеріалами Credo http://www.credo-ua.org/2012/03/61046

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Увесь світ у Львові – Римське Різдво для всіх

Сб Січ 5 , 2013
  На спільне святкування Різдва (у ніч з 24 на 25 грудня),  у невеликому римсько-католицькому душпастирському осередку бл. Йона Павла ІІ у Львові, прибуло чимало гостей. Їх було у тричі більше, ніж самих вірних, котрі беруть активну участь у житті громади. Під час святкування Різдва відбулась вігілія, благословення  шопки, сіна […]

Вам може сподобатися

Breaking News