Участь в дорогих виїзних таборах в туристичних осередках не для всіх доступна, крім того молодшим дітям важко виїхати без батьків. Тому йдучи на зустріч цим потребам, Парафія св. Йоана Павла ІІ у Львові щороку організує вже з половини червня, цикл стаціонарних п’ятиденних таборів.
Головною рисою таборів проведених Християнським Театром “Еммануїл” ім.Кароля Войтили Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові є щоденні екскурсії. Група педагогів Театру, під керівництвом Жанни Горай, має великий досвід в поведені педагогічних заходів. Діти відвідали ферму єнотів (зустріли там й інших тварин), ознайомились з життям черепах, Планетарій в Брюховичах, де через телескопи вдивлялись в небо і зірки. Одна екскурсія була особлива: під десятьма мікроскопами учасники таборів пізнавали, що живе в краплі води, як виглядають крила мухи і метелика, як побудована сіль і кров жаби. Як впровадження в цей екскурс, о. Григорій виявив, що в дитинстві він розглядав світ під мікроскопом на біологічному гуртку в школі – це було найвагомішим аргументом існування Творця. Порядок у створених Богом ділах в природі, який є в кожному листочку і волосинці, свідчить, що мусить існувати Творець цього порядку і цільово існуючих чудес природи. Тільки смітник і балаган є випадковий, без мети і порядку.
Інші цікаві місця – це кіно (в парку), ляльковий театр, різноманітні музеї.
Також діти отримали знання з різних наук: відвідали музей Івана Франка, археологічний, історичний та палеонтологічний музеї, музей Соломії Крушельницької, Центральну дитячу бібліотеку, а також Ферму равликів, Астрономічну обсерваторію, де дивились у телескоп, Планетарій, музей сучасної скульптури. Діти навчалися готувати пельмені.
Були прогулянки парками Львова, до міських фонтанів, на дитячий майданчик “Лис Микита”, на Львівську дитячу залізницю, у підземелля Львова, проведено конкурс на найкращу декламацію вірша про тварин.
Влаштовувались спортивні змагання, Чемпіонат з ліплення вареників, катання на байках (подароване польськими священиками- байкерами), зустрічалися з професійними аніматорами, брали участь у майстер-класі з приготування цукрової вати (з дегустацією), відвідували Розважальні Центри “Нарнія” та “Веселка”, Пожежний Музей та діючу пожежну частину. У селі Стрільби відвідали лавандове поле. А на завершення одного з таборів шотландська організація “Sobhian’s Trust” почастувала дітей і батьків піцою просто з печі, приготованій в бусі.
У трьох парафіяльних залах відбувались художні заняття (в тому числі і навчання готування), а також молитви і біблійні катехези.
Атракційні екскурсії робили дітей відкритими на катехезу та молитву. Ведучою книгою катехез була Біблія для дітей “Богом говорить до своїх дітей”, подарованою Kirche in Not.
Зацікавлення таборами є великим. Деякі діти беруть участь в кількох таборах поспіль. Тож літо проходить з користю, цікаво та пізнавально.