Адвентовий вінок власноруч

З 28 листопада починається період Літургійного року, який називаємо Адвентом. Це час, який нас об‘єднує в очікуванні Різдва.

Адвентовий вінок символізує запалене світло надії. Чотири свічки – це чотири тижні Адвенту, що наближають радісні свята Різдва Христового, або біблійні чотири тисячі років очікування на Спасителя, або пророків, які звітували прихід Христа: Ісая, Єремія, Ілля, Йоан Хреститель.

В Парафії св.Йоана Павла ІІ у Львові, силами парафіяльного Європейського сімейного Центру “Традиція”, як і кожного року в суботу перед Адвентом, батьки з дітьми навчаються робити адвентовий вінок. Більше сорока дітей з батьками робили вінки. Приклеєні до дерев’яної підставки свічки, зелень дерева і свіжість шишок буде заохоченням до молитви при адвентовому вінку, тим більше, що був зроблений власноруч.

 

Адміністратор

Next Post

Парафія є спільнотою спільнот

Вт Лис 30 , 2021
Формаційні спільноти оживляють парафіяльне життя і є способом реалізації місії парафії. До ряду груп Парафії св.Йоана Павла ІІ долучилася спільнота Воскреслого Христа “Галілея”. о.Григорій Драус, настоятель, добре знає цю харизму, тому що був співзасновником спільноти “Галілея” серед молоді середніх шкіл у Холмі (Польща) вже в 1997 році. Стиль спільноти предбачає […]

Вам може сподобатися

Breaking News