Африканська молитва на Личаківському цвинтарі

AFR LYCZ PR

Сьогодні потребно насправді визнавати нашу віру.

Ми віруємо, що життя людське змінюється, але не закінчується, наші вчинки осуджуються, душа іде перед обличчя до Бога (чекає небо, часове чистилище або покарання в пеклі), а  тіло, віддане землі, очікує воскресіння. Смерть не є кінцем. Є тільки одне, обмежене часом, життя на землі. Відвідування цвинтаря має важливе виховне значення: утверджує нас у вірі у вічність. Коли приходимо на кладовище з дітьми – говоримо їм про правди віри, про наших померлих, котрі  є у Бога і з якими колись зустрінемось. Скажемо про Христа, котрий повернувся живим з гробу. Христос воскрес,а отже переміг смерть.

 

AFR LYCZСпільна молитва за померлих (це обдарування їх своєю любов’ю, вираз наших  добрих почуттів до них) в формі хресної ходи відбудеться на Личаківському  цвинтарі в цю суботу, 31 жовтня,  о  15.00 год. (збираємося біля головної брами). Молитва буде  проведена студентами Медичного університету, котрі походять з країн Африки (Нігерія, Камерун, Замбія, Кенія). Африканський хор співатиме пісні різними мовами: англійською та африканськими. В неділю, 1 листопада, відбудеться молитва на Сихівському цвинтарі  о 16.00.

Запрошує Парафія св. Йоана Павла.

Настоятель о. Григорій Драус

тел. 097 517 06 42

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Львів: католики та юдеї на святі св. Йоана Павла ІІ

Чт Жов 29 , 2015
21 жовтня у парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові відбулася урочиста Свята Меса з нагоди парафіяльного відпусту. Одночасно це була приміційна Свята Меса о. Олександра Кушти з Дніпродзержинська, котрий 17 жовтня  був рукоположений у кафедральному соборі святих Апостолів Петра і Павла у Кам’янці-Подільському.   Урочисту Літургію збагатили своєю присутністю чисельні […]

Вам може сподобатися

Breaking News