Біля шопки перед Ратушею лунали мексиканські, іспанські та американські колядки

Напередедні Старого-Нового року  біля шопки перед Львівською міською радою відбувся концерт зі звучанням мексиканських та американських колядок.

Головним організатором став настоятель парафії св. Йоана Павла ІІ РКЦ о.Георгій Драус. На початку події він звернувся до присутніх:

“Христос Народився! Вітаємо львів’ян, гостей міста на нашому концерті! Цей концерт приготувала парафія св. Йоана Павла ІІ.  Серед тих, хто виступає є закордонний семінарист та діти із художньої школи із Польщі”, – розповів отець і закликав кожного одягнути одяг з вертепу,щоб таким чином більше відчути святковий настрій.

Різдвяний концерт відкрив заступник Львівського міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко:

“Отче, думаю перше, що ми маємо зробити, це подякувати оплесками. Адже тут присутні учасники з Мексики, з Польщі, зі Львова”.

Загалом у концерті взяли участь діти з парафії св. Йоана Павла ІІ РКЦ (виконання іспанських молитов), Франціско Ґерардо Моран Ґодінез (виконав «Feliz Navidad», «Belem», «Questa noche»), хор Художнього ліцею із Любліна (польські та іспанські колядки).

За матеріалами сайту “Духовна велич Львова”

та каналу НТА

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на Різдвяний концерт

Чт Січ 16 , 2020
24 січня , у Центрі Довженка, гурт “Lux Mundi” спільно з хором “TAIZE LVIV”, та великим збірним оркестром , запрошують усіх львів’ян та гостей міста на велике різдвяне дійство. Близько сотні музикантів одночасно виступлять на одній сцені, та виконають всім відомі, та маловідомі колядки та різдвяні пісні з усього світу. […]

Вам може сподобатися

Breaking News