Благодійна піца від шотландців

SIOBHAN’S TRAST годували бідних дітей у шотландських школах.

Від початку війни організація приїжджала в Україну, щоб дістатися до розбомблених міст і біженців. Готують гарячу піцу у великих фургонах. 2 лютого волонтери Джо Робертс з Англії та Фін Рідделл з Шотландії в парафії. Йоана Павла ІІ у Львові зібрали біженців, які мешкають у парафіяльному домі та по всьому місту.  Зі Львова також допомагав Олександр Кривцун.

Роздача їжі відбувається в невимушеній атмосфері, з дотриманням принципів кулінарного мистецтва. Вони роздали понад 130 порцій піци: смачної, вегетаріанської, гарячої, прямо з духовки. Звучала шотландська музика.

SIOBHAN’S TRAST було засновано на честь Шівон Данді, шотландської матері, яка померла в 2019 році, яка пожертвувала всі свої статки на харчування нужденних.

о. Гжегож Драус

фото: Анастасія Трофимчук

Волянський Віталій

Next Post

I-е півріччя І-ої Ромської ЗОШ «Алав». Під патронатом познанського "Карітасу"

Пн Лют 6 , 2023
Для численних дітей, які проживали в будинку для біженців війни, була заснована парафіяльна школа. Більшість учнів це Роми. У них зазвичай були великі затримки в навчанні, їхні знання не відповідали рівню пройдених класів. Невеликі групи, інтенсивні заняття, індивідуальний підхід до кожного студента дає свої перші результати. Окрім дітей, учнями є […]

Вам може сподобатися

Breaking News