Благодійні ліхтарики

Благодійний Фонд “Право на Захист” в парафіяльному Домі св.Йоана Павла ІІ м.Львів-Сокільники роздали ліхтарики Panassonic для ВПО в рамках реалізації проекту “Надання гуманітарної допомоги постраждалому від війни населенню”.

Дані ліхтарики компанія Panassonic презентувала, щоб допомогти українцям в разі відключення світла. Це світлодіодні ліхтарі, що можна встановлювати на тумбочки та підлогу. Вони мають два режими яскравості, що дозволяє використовувати їх як основне джерело світла та як нічник. Ліхтарі не нагріваються та працюють від батарейок, що дуже актуально під час тривалого відключення електроенергії.

В рамках цього проєкту мобільні команди надають юридичні та психологічні консультації для внітрішньо-переміщених осіб, який реалізується у партнерстві з організацією Peace Winds Japan за підтримки Japan Platform.

Волянський Віталій

Next Post

Відкриття кухні при парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові, має на меті нагодувати обідами тисячу біженців

Пт Бер 17 , 2023
«Я покажу тобі свою віру своїми ділами». Ці слова св. Якуба процитував о. Гжегож Драус  під час відкриття кухні для біженців війни, які проживають у Львові. «Ми хочемо творити добро щоб перемогти зло яке приносить стражданням тих, хто втратив домівку і був змушений покинути свою землю. Ми хочемо показати свою […]

Вам може сподобатися

Breaking News