Чергові масові хрещення

Церква за своєю природою є місійною і «через хрещення Церква-Мати, народжує нових дітей» (Літургія Святого Хрещення). Для багатьох ромів, якими часто нехтують пастори через неприйняття їхніми громадами, спільнота, до якої вони відчувають себе належними, – це є Римо-Католицька Церква.

Якщо вони відчувають себе прийнятими, то ці люди широко відкривають свої серця для Христа. Тисячі ромів – біженців війни – приїхали до Львова зі сходу України. Їхня віра оживає у релігійному Львові. У неділю, 4 жовтня, на Парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові охрестили ще одну велику групу ромів. Діти різного віку від двох до дванадцяти років виразили свою віру в Христа. Це було чергове масове хрещення в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові. А лише під час цьогорічної Літургії Великодньої Вігілії було охрещено 24 роми, дорослих і дітей, а загалом озрешено більше 70.

Свічки, пасхал, біли шати і літургійні одяг були подароване малими сестрами Ісуса з Ченстохова, котре особливо піклуються про євангелізацію ромів. Одна з сестер цього дому є Ромкою зі Словаччини.

о. Гжегож Драус

 

Волянський Віталій

Next Post

ПАРАФІЯЛЬНІ ОГОЛОШЕННЯ (XXVIII Звичайна неділя 15 жовтня 2023 р.)

Нд Жов 15 , 2023
1. З понеділка, 16 жовтня, ранкова св. Меса, як і раніше, буде о 9:00. За півгодини до ранкової та вечірньої Меси буде Адорація Пресвятих Дарів та можливість сповіді. 2. У середу, 18 жовтня, молимося за заступництвом св. Луки – покровителя служби охорони здоров’я, а також мого покровителя. У цей день […]

Вам може сподобатися

Breaking News