Чотири біблійні катехизи в… каплиці міської ради

Коли ми дивимось на якийсь образ, можна поставити запитання: «Хто є його автором? Коли він був намальований, які фарби були використані для малювання, якою технікою, в якому стилі?»

Ці запитання і відповіді на них є важливими, але більш важливим є дізнатися, що автор хотів нам цим своїм ділом передати, які думки, яке послання?

Подібно є і з Біблією. Можна Біблію розглядати, пізнаючи час і середовище написання цієї книги, будову тексту і літературний жанр. Це все допомагає розумінню, але потрібно йти далі – до відповіді на запитання: «Що автор – Бог – хотів нам даним словом сказати?».

В Біблії є багато імен та історій, більше, ніж теоретичних роздумів. Автором Біблії є сам Бог, котрий є вічний і знає особисто кожного з нас. Це означає, що ключем до пізнання Біблії є пошук в ній своєї історії, свого життя. У чому я подібний до якоїсь біблійної постаті? В якій частині її історії я бачу самого себе?

Про такий екзистенційний, життєвий підхід до Біблії буде мова на біблійних катехизах, котрі проводитимуть не богослови, а звичайні миряни (разом зі священиком) з католицької парафії св. Йоана Павла ІІ.

Вже сам склад тих, хто буде проводити ці катехизи, вказує на те, що це не будуть відірвані від життя роздуми. Місце катехиз – екуменічна каплиця Львівської міської ради – є символічним. Там, де відновлюють духовні сили ті, які служать усім львів’янам, часто знаходячи натхнення для приймання важливих для нас усіх рішень, ми зможемо навчатись вслухатись у голос Бога, записаний в Біблії, щоб він був світлом для нашої щоденності і допомагав приймати правильні рішення.

Катехизи відбуватимуться у понеділок і четвер (22, 25, 19 травня і 1 червня) від 19.00 до 20.00 в каплиці міської ради.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Відновлення Санктуарію Янівської Пресвятої Діви Марії

Нд Тра 28 , 2017
У середу, 31 травня, о 19 год. відбудеться відновлення Санктуарію Янівської Пресвятої Діви Марії, яке звершить Львівський Митрополит Архієпископ Мечислав Мокшицький і надасть храмові титул – Санктуарій Янівської Пресвятої Діви Марії Цариці Миру. З концертом духовної пісні виступить християнський гурт “Zion”. Запрошуємо взяти участь у цьому часі благодаті. Виїзд 31 […]

Вам може сподобатися

Breaking News