День відновлення монаших обітів

День богопосвяченого життя, у 125-ту річницю початку монашеського служіння бл. Бернардини Яблонської, її учениці сестри-альбертинки – Ієроніма, Радослава і Доротея відновили свої монаші обіти в костелі св. Йоана Павла ІІ у Львові.

Символічно, що поки сестри читали молитву про відданість служінню Божому в найбідніших, біля них стояла ромська мати з кількаденним сином Григорієм,яка походить із повністю зруйнованого міста Бахмут у Донецькій області, а зараз нпроживає в домі св. Йоана Павла ІІ.

Сестри Альбертинки у Львові будують дім для бездомних жінок. Вони служать на кухні Карітасу для бідних, шукають бідних на вулицях, відвідують людей у їхніх домівках. З початку війни вони допомогли великій кількості  людей, які вимушено покинули свої домівки через війну. Коли тисячі людей прибували на вокзал, сестри роздавали їм їжу та допомогли знайти притулок. У парафії св. Йоана Павла ІІ, у Львові живуть біженці, тому цей храм став місцем відновлення обітів.

Сестра Ієроніма представила історію Сестер Альбертинок у Львові, починаючи з 1892 року, та місію їхнього покликання.

Блаженна Бернардина Яблонська зустріла св. Альберта та його братів і була у захваті від їхнього служіння бідним. Вона пішла його францисканським шляхом, прийняла габіт і закінчила новіціат. У 1888 році вона почала своє служіння в будинку, яким керували монахині-альбертинки. Вона була першим генерал-начальником і однією з головних спадкоємиць його ідей і місії.

о. Гжегож Драус

Фото: Анастасія Трофимчук,

Оксана Кунтій-Гніздець

Волянський Віталій

Next Post

Благодійна піца від шотландців

Пт Лют 3 , 2023
SIOBHAN’S TRAST годували бідних дітей у шотландських школах. Від початку війни організація приїжджала в Україну, щоб дістатися до розбомблених міст і біженців. Готують гарячу піцу у великих фургонах. 2 лютого волонтери Джо Робертс з Англії та Фін Рідделл з Шотландії в парафії. Йоана Павла ІІ у Львові зібрали біженців, які […]

Вам може сподобатися

Breaking News