Діти парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках вшанували Фатімську Богородицю молитвою та квітами, зробленими власноруч

У парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові-Сокільниках триває перегринація фігурки Матері Божої Фатімської. З цієї нагоди був влаштований майстер-клас із виготовлення троянд для Богородиці поєднаний з молитвою.

Як виготовляти троянди і зростати у послуху Богові та батькам, через катехизу поєднану із майстер-класом діток навчав настоятель парафії о. Ґжеґож Драус.

– В нашій парафії св. Йоана Павла ІІ, ми також зробили спеціальне богослужіння для дітей. Діти вчилися вшановувати і віддавати шану своїм батькам і через це могли зрозуміти сенс молитви на Розарії. Це відання хвали, шани нашій Небесній Матері, тому вони самі робили з паперу і кидали пелюстки троянд, навчаючись водночас молитви на Розарії. Через те ми переконані що ця глибока шана Марії, яка є на тих землях перейде також і до наступних поколінь – зазначив о. Ґжеґож.

Також діти долучилися до написання копії образу Діви Марії Милостивої з Митрополичої Базиліки котру саме малює в каплиці художник з Польщі пан Олександр Марковський.

http://rkc.lviv.ua

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Програма перебування братів з Тезе у Львові

Пт Жов 20 , 2017
Брати з екуменічної спільноти в Taize (Франція) відвідують Україну. Вони зустрічаються з молоддю і духівниками різних конфесій, моляться і розмовляють, розповідають про Європейську Зустріч Молоді Тезе, яка відбудеться наприкінці року в місті Базель (Швейцарія). У суботу, 21 жовтня, о 20.00 в катедрі у Львові відбудеться спільна молитва при співах канонів […]

Вам може сподобатися

Breaking News