Для зустрічі Тезе у Львові пишуть розп’яття

З 16 по 19 квітня в Україні проходитиме Паломництво довіри, коли у Києві та Львові відбудуться зустрічі молоді та братів зі спільноти Тезе. Саме до цієї події Іконописна школа УКУ «Радруж» пише Розп’яття, яке є офіційним символом Тезе.

Ідея написати Розп’яття виникла серед учасників Школи, які брали участь у європейських Паломництвах довіри, які кожного року організовують брати Тезе в різних європейських містах.

«Це було бажання тих людей, які пережили цю молитву, – розповідає Мар’яна Балтарович. Вона – одна з тих, хто була на останній новорічній зустрічі у Празі, а зараз працює над іконою. – Ми хотіли, щоб це Розп’яття було дійсно написано на дошці, як справжня ікона, а не наклеєна репродукція».

Сам розмір хреста — 140 на 115 см. Пишеться він на 4 см. липовій дошці зі шпугами. Робота триває вже три тижні. Загалом участь у ній беруть п’ятеро осіб. Як зазначають самі іконописці, це створює відчуття спільнотності, адже, зазвичай, майстри ікону пишуть самі.

Зустріч молоді та братів Тезе у Львові відбудеться у неділю, 19 квітня. Саме в цей день на парафії св. Йоана Павла ІІ  о 12.00 год. відбудеться освячення ікони Христа.  Спільна молитва у храмі Преображення розпочнеться о 15.00 год.

Після Паломництва довіри Розп’яття залишиться на парафії св. Йоана Павла ІІ. Адже о. Григорій Драус, який є настоятелем душпастирського осередку, дуже часто проводить спільні молитви Тезе. Відтак тепер в них буде своє написане Розп’яття, до якого моляться під час таких зустрічей.

Джерело: CREDO

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Рух Світло-Життя 

Сб Кві 25 , 2015
Рух Світло-Життя є одним із рухів віднови Церкви згідно навчання ІІ Ватиканського Собору. Він об’єднує людей різного віку і покликання: молодь, дітей, дорослих, родини, священиків, ченців і черниць, членів світських інститутів богопосвяченого життя. Для кожної з цих груп Рух пропонує відповідну формацію, яка спрямована на виховання зрілих християн та будування живої […]

Вам може сподобатися

Breaking News