До Львова на католицьке Різдво приїхали гості з Африки та Індії (відео)

Римо-католики з України, Польщі, Індії та африканських країн Святвечір та Різдво, яке сьогодні святкує західний світ, зустріли у Львові. Кожен молився і колядував рідною мовою, але свято об’єднало всіх у справжню велику родину.

Про це йдеться у сюжеті перших західноукраїнських новин «Огляд дня» (щобудня о 21:00 на телеканалі ZIK).

«Для мене Різдво – це світло, – це прихід Христа, передусім – у серце. Христос, який народжується сьогодні, зігріває моє серце», – говорить студент Львівської духовної семінарії Ігор Хомічак.

А, як розповів студент із Африки, Фрейда, він та його друзі планують святкувати всю ніч. На Різдво в Україну він приїхав уже вдруге.

Для святкування Різдва іноземні гості навіть створили традиційну святкову шопку. Біля неї колядують – але з африканськими мотивами і тамтамами.

«Ми разом сядемо за стіл, запалимо свічку. Уже поставили шопку, в якій традиційні фігурки. Їх робили власними руками, адже ніщо так не об’єднує, як спільна праця», – зауважив римо-католицький священик Григорій Драус.

За матеріалами: http://zik.ua

Адміністратор

One thought on “До Львова на католицьке Різдво приїхали гості з Африки та Індії (відео)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Послання архиєпископа Львівського з нагоди канонізації двох пап

Нд Кві 27 , 2014
Улюблені в Христі! Більшість з нас ще має в пам’яті живий образ Йоана Павла ІІ. Як ніколи раніше — принаймні, коли йдеться про наші часи, — ми не були свідками настільки однозначного свідчення, що його дала спільнота Церкви, оцінюючи життя Йоана Павла ІІ. У день його похорону ми бачили транспаранти, які свідчили про цю переконаність. Santo […]

Вам може сподобатися

Breaking News