До Львова привезуть реліквії святого Йоана Павла ІІ. Знаки Божого Провидіння

P2З 13 по 15 травня у Львові перебуватимуть реліквії святого Йоана Павла ІІ. Вшанування особистих речей святого Отця відбудеться з нагоди 35-ої річниці замаху та порятунку його життя.

Львів’яни і гості міста матимуть змогу помолитися біля особистих речей Йоана Павла ІІ та фігури Матері Божої Фатімської. У короні цієї фігури розміщена копія кулі, якою було здійснено постріл під час замаху на Папу Римського у травні 1981 року. Також серед реліквій є медалі та монети, видані Ватиканом.

«Знаки мають стати нагодою згадати вчення Йоана Павла ІІ, Божу опіку під час замаху на нього та, водночас, вказати на сьогоднішнє Боже Провидіння над Україною. Особисті кухонні приладдя нагадують про необхідність того, щоб родина збиралася за спільним столом хоча б раз на день», – розповів о. Григорій Драус, настоятель Римо-католицької парафії св. Йоана Павла ІІ.

За словами отця, паломництво реліквій до Львова спрямоване на вшанування 35-ої річниці замаху та порятунку життя Йоана Павла ІІ і буде ще однією нагодою для спільної молитви за мир в Україні. Також львів’янам нагадають його промови, виголошені під час візитів до Львова та Києва.

Організатори: Управління внутрішньої політики Львівської міської ради, Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ та Греко-католицька парафія Різдва Пресвятої Богородиці. Привезе знаки до України Кшиштоф Вітковський, власник музею монет і папських медалей у Ченстохові (Польща).

Програма перебування реліквій св. Йоана Павла ІІ у Львові:

П’ятниця, 13 травня, 11.00 – 18.00 – виставлення знаків у каплиці Львівської міської ради (пл. Ринок, 1).

19.00 – римо-католицька служба і хресна хода з фігурою Матері Божої Фатімської (Храм Стрітення Господнього (вул. Винниченка, 30).

Субота, 14 травня, 9.00 – 17.30 – виставлення знаків у каплиці Львівської міської ради (Ринок, 1).

12.00 – молитва з частиною знаків на іподромі (біля Папського хреста), (вул. Стрийська, 119). Хресна хода по вул. Стрийській, родинний фестиваль на території майбутнього будівництва парафіяльного храму св. Йоана Павла ІІ.

18.00 – 21.00 – служба Божа і вшанування реліквій у греко-католицькій церкві св. Андрія (пл. Соборна 3).

Неділя, 15 травня, 8.00 – 16.00 – виставлення знаків у греко-католицькій парафії Різдва Пресвятої Богородиці (просп. Червоної Калини, 70).

12.00 – римо-католицька служба з частиною знаків у каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (вул. Хуторівка, 35-а).

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

- Прагнув би, щоб мене колись називали «Папою родин», - св. Йоан Павло ІІ

Ср Тра 11 , 2016
У рамках представлення у Львові реліквій та особистих речей св. Йоана Павла відбудеться фестиваль для усієї родини. Всі, не тільки родини з малими дітьми, зможуть пострибати на батуті, розмалювати машину (настоятеля), зробити пам’ятки з паперу, перейти крізь кольоровий тунель чи покататися в шалено-кольоровому «парашуті». «Сім’я є сильна, коли перебуває разом», – […]

Вам може сподобатися

Breaking News