Добра Новина преображує світ

Добра Новина чинить світ гарнішим… так, як цю машину

Пасхальні Місії в пасхальні неділі відбуваються на площах у тисячах міст світу, в тому числі й у Львові.

Минулої неділі атракціоном для дітей була можливість… розмалювання машини настоятеля о. Григорія. Це не тільки спосіб, щоб зайняти дітей, але передусім указання, що так, як керигма (Добра Новина) преображує душу і все життя слухача, щось подібне відбувається з розмальованою машиною.

В неділю, 14 травня не буде розмальованих машин, але в програмі місії є проголошення Доброї Новини. Подібно, як ліки, щоб принесли оздоровлення, треба просто прийняти, так само і Євангеліє. Способом прийняття Доброї Новини є Таїнство покаяння (сповідь), яке відбудеться під час місії. Місце незвичне – центр міста, але це добре вписується в стиль Папи Франциска, котрий заохочує до виходу на «духовні периферії».

Місія відбудеться о 16 год. на пр. Свободи, 6, біля фігури Матері Божої. Проводять римо- і греко-католицькі парафії (св. Йона Павла ІІ, Благовіщення і св. Климентія Папи).

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Єпископ-номінант Едвард Кава про Неокатехуменальну Дорогу

Пн Тра 22 , 2017
– Така формація як Неокатехуменальна Дорога є прекрасним способом євангелізації. Особливо для інтелігенції. Можу сказати на прикладі Києва, що якби не Неокатехуменат, то чимало людей взагалі б перестали ходити до храму, тому що їм не вистачає самого переживання літургії. А Неокатехуменальна дорога якраз зглиблює ці переживання. З іншого боку, ця […]

Вам може сподобатися

Breaking News