Досвід з минулих Новорічних зустрічей молоді Тезе

 
Запрошуємо на зустріч до Валенсії!

10898208_10153111490618974_6332993508708028437_n

Хочу поділитися з Вами радістю. Радістю, яку можна отримати від святкування Нового року зі спільнотою Тезе. Ці зустрічі проводяться вже більше тридцяти років.

Моя перша подорож відбулася до Загреба, столиці всім відомої Хорватії. Я та кілька осіб з нашого автобуса зголосились до робочої групи. Нас гостинно прийняла Салезіянська парафія. Оргкомітет парафії поселив нас до Зрінки, хорватської дівчини, котра неодноразово брала участь у зустрічах Тезе.

Як виявилось потім, ми потрапили у групу, що всім розливає чай під час вечері. На нашому чайовому пункті були ще й поляки. Ми розливали чай та ділилися радістю. Щира посмішка та привітні слова з побажанням смачного викликали на обличчях інших радість, а українці впізнавали своїх. Щовечора ми розповідали Зрінці про всі наші пригоди.

Новий рік традиційно починався з молитви за мир. Парафіяни та молодь зорганізували цікаву розважальну частину. На Фестивалі націй ніхто не міг відвести очей від наших барвистих вишиванок. Українки полонили всіх. Урочиста Свята Меса 1 січня звучала на хорватській мові з елементами англійської.

Святковий обід у сім’ях це час, коли можна нарешті поспілкуватися з усіма присутніми. Чоловіки зазвичай цікавляться політичною ситуацією, а жіноцтво дбає про домашній затишок для тезівців.

Наступні зустрічі Тезе не пам’ятаю так докладно, але кожна з них подарувала атмосферу тиші під час молитви, радість від спілкування з молоддю та сім’ями, щастя від зустрічі тезівських друзів. Нещодавно мене дуже захопили воркшопи. Кожен з них спрямований на ділення культурою, досвідом та багатством приймаючого міста та країни.

1546353_562245243860234_628694581_n

Найважчим завжди є перший день зустрічі – день поділу на групи і поселення, бо важко розлучатися з друзями, але завжди пригадуймо собі, що цю сім’ю для нас приготував Господь. Саме на цій парафії та в цій невеличкій чи величезній спільноті чекали саме на мене.

Отож, цього року всіх зустрічає сонячна Іспанія, а саме Валенсія. На нас чекають з нетерпінням. Хочеш відчути смак справжнього Нового року зі спільнотою Тезе та відчути гостинність іспанських сімей – заплануй подорож на Європейську зустріч! Любов, радість і мир, що запанують у Твоєму серці зігріватимуть тебе у зимові вечори.

Постав ціль та її досягни! Шанси треба використовувати!

Ірина Штикало

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Дешеве Тезе, дешева Валенсія.

Ср Вер 23 , 2015
Дешеве Тезе, дешева Валенсія. Виїзд на зустріч Тезе. Taize-Valencia Ніхто ще не пошкодував. Немає потреби рекламувати новорічні зустрічі молоді Тезе. Спокійна, надихаюча до глибоких роздумів і приносяча відпочинок молитва канонами Тезе. Нові друзі з усієї Європи. Мандрівка по культурі усієї Європи під час «Фестивалю народів» в новорічну ніч. Валенсія – […]

Вам може сподобатися

Breaking News