Духовна спільнота різних народів у Львові

     Під гаслом «Моліться одному Богу, всі люди світу!» 22 квітня у Львові з ініціативи нового римсько-католицького душпастирського осередку бл. Йона Павла ІІ відбулася зустріч представників різних народів, які живуть, працюють і навчаються в цьому місті. 

   Щоби краще запізнатися, молодь перед початком Святої Меси запрезентувала свої співи та інтеграційні танці. «Ми хочемо показати, що наше місто є відкритим для всіх, й кожен зі своєю культурою, традиціями та віруваннями може знайти місце у нашій спільноті» – ствердили організатори зустрічі. Настоятель спільноти, розповів, що завдяки доброзичливості керівництва Українського Католицького Університету римо-католики мають можливість збиратися там в каплиці на Святі Меси, проводити катехезу та молитовні й інтеграційні зустрічі в учбовому приміщенні по вул. Хуторівка на Сихові. Минулої неділі там можна було зустріти вірних різного покоління, молоді сім’ї та студентів з багатьох країн світу. Рідними мовами вони прославляли Господа, ділилися своїми звичаями, розповідали про релігійне життя на батьківщині.

 

Костянтин ЧАВАГА

За матеріалами сайту  http://www.rkc.lviv.ua

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Перший Євхаристійний Конгрес Римсько-Католицької Церкви в Україні

Пт Тра 18 , 2012
З 26 травня по 3 червня відбудеться Перший Євхаристійний Конгрес Римсько-Католицької Церкви в Україні. Основна його мета – дати прилюдне й урочисте свідчення віри в реальну присутність Христа в Таїнстві Євхаристії, а також вдихнути життя у євхаристійний культ серед вірян і відшкодувати Богові за зневагу Ісуса у Пресвятих Дарах. Конгрес розпочнеться 26 […]

Вам може сподобатися

Breaking News