Два Святвечори

Традиційно у парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові відбувається святкування Різдва у формі, яка хоче бути наближена до домашніх умов. Водночас, завдяки використанню багатьох різдвяних символів, такі чування є глибоко повчальні і надихають до ще більш релігійного переживання Святвечора. 

Увечері 24 грудня для батьків і дітей, котрі пізнають традиції католицького Різдва, відбулась Вігілія, орієнтована на дитячу аудиторію. Батьки і їхні діти віком 3-5 років приносили світло і фігурки Вертепу, ділилися оплатком. Також «подружились» із мешканцями живої шопки.

Пізніше відбулося славнозвісне «Римське Різдво» – майже двогодинне театралізоване дійство зі встановленням фігурок, катехезами, які пояснюють значення символів, проведені священиком і ведучими. Переглядали фільм «Католицизм». Це був перший у світі офіційний показ для широкої групи глядачів української версії фільму (подібні покази будуть також 27 грудня). Дочекавшись півночі, усі пішли на Пастирку.

Подібний захід – «Різдво для дітей» – відбудеться 26 грудня о 12:00 (Служба об 11:00) в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові (Сокільники, Стрийська, 6).

 

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

У неділю запрошуємо на презентацію фільму "Католицизм"

Сб Гру 26 , 2020
Za rogiem na wniosek będzie. Dzisiaj

Вам може сподобатися

Breaking News