Два вечори активних навчань провело у Львові товариство “Кланза”

 Курси для виховників "Педогогіка розваг", організовані п. Здіславом Гофманом, з Польського товариства педагогів та аніматорів "Кланза" та о. Григорієм Драусом, відбулися 24 та 25 вересня у Львові. У цьому короткому, але дуже насиченому курсі брали участь і вчителі, і катехити, і аніматори, і, навіть, лікар.


Лише два дні, тільки дві зустрічі. Два вечори проведених за навчанням. Не з книжками і конспектами – активно 🙂 Пан Здіслав, який проводив цей курс, поступово відкривав учасникам завісу педагогіки розваг: як, коли, для чого, що бавитися, для чого це потрібно?

Кожен для себе відкрив щось нове: навчився нових танців та ігор, які використовуватиме у своїй праці з дітьми, зрозумів ким є лідер та які якості він повинен мати та розвивати в собі. Для когось було новинкою працювати в одній групі із сестрами-монахинями. І всі точно знають тепер чим зайнятися у вільний час: розвивати дрібну моторику рук!

Взагалі заняття були дуже насиченими: п. Здіслав показав нам безліч нових ігор та методів, які можна адаптувати до дітей різного віку. Кожен міг спробувати себе в ролі учасника, а потім обговорити із групою свої відчуття та педагогічний момент, для чого використовувати таку гру. Так вчитися дуже цікаво та ефективно!

Другого дня учасники ділилися враженнями, як на уроці чи занятті з дітьми застосовували нові ігри, почуті в перший день. 

На завершення сертифікати, книжечки та прощальний танець…

Кожен з учасників почерпнув достатньо інформації. Тепер потрібно трохи часу, щоби ще раз осмислити це все. А часу – трохи менше трьох тижнів для того, щоб підготувати такі ігри, якими можна поділитися з іншими.

 

14 жовтня о 17 год. відбудеться чергова зустріч "Кланзи" за адресою: вул. Таманська, 11 (за гот. Львів, біля Краківського ринку)

Запрошуємо усіх бажаючих!

 

Довідка: Перше товариство "Кланза" було засноване 1991 року, групою педагогів в Любліні (Польща). Одним з засновників є Здіслав Гофман. Товариство поширює ідею педагогіки гри, гаслом якої є "Скажи мені – і я забуду. Дозволь мені взяти участь – і я запамятаю". Назва "КЛАНЗА" є абревіатурою від слів КЛуб АНіматорів ЗАбави. Зараз товариство має 17 філій у різних містах Польщі. Проводить курси для вчителів і вихователів, друкує педагогічну літературу, опікується дитячими садочками, які використовують цей метод. 

 

Андріяна Баран

 

 

dyvensvit.org

 

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Хресна Дорога у виправній колонії у Львові

Нд Жов 28 , 2012
У вівторок, 27 березня, Львівський митрополит РКЦ архиєпископ Мечислав Мокшицький разом з в’язничними капеланами о. Григорієм Драусом (Львів), о. Андрієм Мігулкою (Сокаль), о. Яном Фафулою (Миколаїв, Львівська обл.) та членами спільноти «Живий вогонь» (парафія св. Антонія, Львів) відвідали Личаківську виправну колонію №30 у Львові.

Вам може сподобатися

Breaking News