Дві приміційні меси у парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові

Свято Стрітення Господнього було відповідним днем, щоб священики відправляли приміційні перші Меси в церкві, де вони служили дияконами під час консекрації. Унікальність дня відзначила фігура Марії зі старого костелу в Сокільниках.

Фігура Сокільницької Матері Божої виставляється під час Марійних свят. На ранковій месі у своїй проповіді о. Антон Лабай вказував на символіку священичого служіння, прихованого у свічнику. Окрім священиків та вірних, о. Антон урочисто благословив братів-єзуїтів – органістів, які допомагають у парафії. Під час ранкової агапи парафіяни згадували давні примійії львівських священиків, у яких вони брали участь.

Вечірня приміційна меса о. Назара Зузака розпочалась з благословення свічок перед входом до храму. Група дітей зі свічками в руках привели о. Назара до вівтаря. У своїй проповіді о. Назар наголосив, що священик слабкий і грішний як усі, і тому йому потрібно щоденне духовне оновлення. Діти представили вертеп, як подарунок о. Назару.

rkc.lviv.ua

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

УМХ з концертом на парафії

Нд Лют 7 , 2021

Вам може сподобатися

Breaking News