Дитячий театральний табір на парафії

З 25 по 30 жовтня у Парафії св. Йоана Павла ІІ пiд керiвництвом Жанни Горай і анiматора Наталії Савки відбувся дитячий театральний табір.

За 5 табiрних днiв дiтвора отримала чимало нових корисних навичок, дiзналась багато цiкавого. Священики о.Гжегож Драус та о.Лукаш Лесняк проводили з дітьми катехизаційні заняття. Учасники табору займалися розвитком мови, розучували пісні та вірші, переглядали фiльм-казку “Морозко” та навчальнi мультфiльми. Проводились кулінарні майстер-класи, уроки ручної праці, тематичні заняття з кінологом, герпентологом, лікарем.

У гості до учасників табору приїжджав поліцейський патруль, який провів заняття з безпеки дорожнього руху та самооборони. Вiдбулась екскурсiя з професiйним гiдом по мiсту, а також – на страусину ферму.

Жанна Горай

Адміністратор

Next Post

Парафіяльний бал Всіх Святих

Чт Лис 4 , 2021
Урочистість Всіх Святих указує, що наше життя має мету – бути досконалим у любові. В неділю перед святом в Парафії св.Йоана Павла ІІ у Львові відбувся Бал Всіх Святих. Кожен з нас покликаний до святості, але чи вміємо ми використовувати все добро і можливості, які отримуємо від Господа? «Не бійтеся […]

Вам може сподобатися

Breaking News