“Дивовижна подорож” – катехетичний табір для наймолодших дітей парафії св. Йоана Павла ІІ

Програма табору була спрямована на пізнання Христа і Євангелія. Ця подорож по сторінках Біблії проведена з використанням активізуючих методів навчання мала на меті зацікавити їх словом Божим.

В центрі св. Йоана Павла більше 20 дітей протягом 5 днів, з ранку до вечора відбувало свої духовні зустрічі.

Під час групових виїздів в ліс діти будували укриття з патичок та листя – шелест. В ньому діти самостійно читали Святе Письмо, адже слово Боже – це найкращий відпочинок.

Екскурсію, яка також стала біблійною катехезою, були відвідини керамічної фабрики “Резон”.  Під час спостереження виробництва глиняних ваз, підсвічників і тарілок пригадали, що Біблія говорить про глину і працю з нею. З пороху земного (матерія), зрошеного водою (символ слова Божого) Бог творить (і людина має працювати) своє найкраще діло – людину. Могли дізнатися що виріб з глини є дуже крихким і недовготривалим. Біблія вживає це порівняння для вираження короткотривалості і крихкості людського життя, але якщо глину покласти в піч при великій температурі, тоді посуда стає міцнішою, стійкішою до пошкоджень. Це може бути символ випробуваннь, які зміцнюють нас, загартовують , а передусім символом смерті і воскресіння Ісуса Христа. І так пізнаючи цікаву і корисну професію виробництва посуди, діти вивчали Біблію.

Інтеграційні танці, малювання балончиками і орігамі доповнювали веселі дні. Тішить, що четверо 12-річних дітей розпочинали цим табором своє служіння як аніматори. Табір спонукав початок функціонування кухні. Перший обід був урочистим відкриттям парафіяльного “Дим кафе”.

Редактор статті – Олена Демкович

фото: Світлана Ковальчук (керамічна фабрика “Резон”),

о.Григорій Драус

Адміністратор

Next Post

52-й номер парафіяльної газети

Чт Сер 5 , 2021

Вам може сподобатися

Breaking News