Дзвони з Польщі задзвонять на захист життя в Україні

Ми дуже раді, оскільки цьогорічна ініціатива фонду «ŻYCIU TAK» імені Непорочного Зачаття Пресвятої Діви Марії, поширюється також в Україні та Еквадорі. Рік тому Папа Франциск приєднався до цього починання, – сказав Богдан Романюк, віце – президент Фонду, завдяки ній вже існує три дзвони.

У п’ятницю, 8 жовтня о 15:00 у Людвісарській студії Яна Фельчинського у Перемишлі за адресою вул. Słowackiego 46/1, відбулася церемонія лиття (народження) дзвонів «Голос ненароджених» для Еквадору та України. Їх благословить Папа Франциск 27 жовтня у соборі св. Петра в Римі.

Перший дзвін «Голос ненароджених» був зроблений рік тому і також був освячений Святішим Отцем. Сьогодні він мандрує по всій Польщі, пробуджуючи сумління законодавців та людей доброї волі, і ця ідея набула міжнародного розмаху. Як нагадує нам Богдан Романюк, Папа вже рік тому «попросив усіх в цілому світі зробити так, щоб цей дзвін пробудив совість і мобілізував людей, щоб врятувати кожне ненароджене життя. Щороку в результаті абортів вбивають понад 42 мільйони дітей. Пляму абортів, яка торкається майже кожної країни світу, слід якнайшвидше змити».

Віце-президент Романюк зазначив, що Україна та Еквадор звернулися до Фонду з проханням підготувати для них дзвони “Голос ненароджених”.

Архієпископ Мечислав Мокшицький, Львівський Митрополит, та Архієпископ Луїс Кабрера Еррера з Еквадору попросили Папу благословити ці дзвони. Папа погодився. Один з них буде в Україні в парафії св. Йоана Павла ІІ у Львові; інший – в Еквадорі, в Архієпархії Гуаякіль.

О. Гжегож Драус, парох парафії св. Йоана Павла ІІ, висловив свою радість з приводу того, що дзвін поїде до України. «Цей дзвін не буде стояти весь час біля нашої церкви, але його розмістять на причепі, і його можна буде доставити в різні місця та парафії по всій Україні. Він буде підтримувати нашу освітню кампанію. Поруч з ним буде розміщена невелика виставка, на якій будуть представлені фотографії ненароджених дітей. Таким чином дзвін здійснить хорошу просвітницьку роботу, яка полягає в тому, щоб донести наукову правду про початки людського життя з моменту зачаття »,- зазначив о. Григорій. «Дзвін також має сакральне значення і покаже велику гідність людського життя. Биття дзвону буде нагадувати биття серця людини, також ненароджених. Дзвін додасть мужності багатодітним сім`ям в Україні, яких багато та відкриті для життя “, – додав о. Григорій.

Текст та фото: Family News Service niedziela.pl

Адміністратор

Next Post

Благодійна забава для дітей наших воїнів, сиріт, з будинків-інтернатів та соціальних категорій

Чт Жов 14 , 2021
Спрямована на соціалізацію дітей з різних середовищ та популяризацію активного відпочинку. Подія проводилась цьогоріч вперше за ініціативи Благодійної організації “Мережа Добра” та при підтримці: Громадської організації “Мотодопомога”, Римо-католицької Церкви (парафій св. Михаїла та св. Йоана Павла ІІ), Європейського сімейного Центру “Традиція” (з парафії св. Йоана Павла ІІ) та поліції. Початком […]

Вам може сподобатися

Breaking News