Екстремальна Хресна Дорога у Львові

Екстремальна Хресна Дорога – це:

* нічний перехід у мовчанні, в групах не більше 10 осіб;
* тривалість – майже 8 годин, дистанція – близько 35 кілометрів;
* при стоянні – читання роздумів (написаних молоддю) про Страсті Христові, завантажених на телефон (або роздрукованих – РОЗДУМИ);
* для витривалих, для тих, які не бояться трудних визнань, щоб трохи досвідчити силу страждань і любові Христа;
* після закінчення – спільний сніданок.

Треба взяти з собою: теплий одяг, щось від дощу, заряджений телефон, хрест, котрий можна нести в руках.

Згадане дійство проводиться вже декілька років поспіль у різних країнах, починаючи з Польщі. В 2017 році майже 100 тисяч молодих людей пройдуть Екстремальною Хресною Дорогою (www.edk.org.pl).

Запрошує католицька парафія св. Йоана Павла ІІ.

Початок: п’ятниця, 17 березня, 18:30 – каплиця Філософсько-богословського факультету УКУ (Хуторівка, 35-А). Спочатку буде Служба Божа, потім – реколекційна наука (свідоцтва про віру і Божу допомогу в сімейному житті, прочитані християнськими родинами), насамкінець – вихід. Детальний маршрут буде поданий учасникам, котрі йтимуть у супроводі лідера. Йдемо майже вісім годин по Львову (здебільшого через центр, а також Залізничний і Франківський райони) з зупинками при храмах і символічних місцях. Закінчення Хресної Дороги – в церкві св. Климентія Папи (вул. Чупринки, 70).

Запрошуємо всіх бажаючих!

Для кращої організації заходу було б добре, якби ви зголошувалися про свою участь через е-мейл ([email protected]), або телефоном – (097) 517-06-42. Щоправда, це не є вимога участі. Адже можна до нас приєднатися і безпосередньо в час виходу.

о. Григорій Драус, (097) 517-06-42, [email protected]

P.S. “Не вартує жити нормально, слід жити екстремально”: реєстрація (зголошення) участі в “Екстремальній Хресній Дорозі”

Адміністратор

One thought on “Екстремальна Хресна Дорога у Львові

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

24 березня - зустріч в дусі Тезе

Чт Бер 23 , 2017
У п’ятницю, 24 березня, о 19.00 запрошуємо приєднатися до зустрічі в дусі Тезе. В програмі – співи канонів Тезе, спільна молитва та лекція на тему щасливого подружжя і сім’ї, а також чаювання і знайомство опісля. Ця зустріч – один з етапів приготування до паломництва в Тезе (Франція) влітку та до […]

Вам може сподобатися

Breaking News