Єпископ Леон Малий вручив Біблії під час Літургії Слова

5 червня,о 19.30 у храмі Стрітення Господнього відбулася Літургія Слова, яку очолив єпископ-помічник Леон Малий. Літургію приготували катехісти із спільноти неокатехуменальної дороги парафії св. Йоана Павла ІІ. Ця Літургія Слова була продовженням і передостанньою зустріччю-катехезою, які брати зі спільнот починали проголошувати на вулиці, на площі Марійській у Львові. Плодом цих-зустрічей катехез має бути нова спільнота, яка у простоті, покорі та смирення, на взір Родин з Назарету житиме у прославленні Бога опираючись на тринозі Церкви: Слові Божому, Літургії та Спільноті.

Під час цієї Літургії після прокламації Слова Божого, зі Старого Завіту, З Пророків, з послання Павла та Євангелія, єпископ вручив братам, якотрі бажають ставати на Дорогу, Святе Писання і благословив їх. А в гомілії, єпископ зазначив, що так як кажуть Отці Церкви, Слово Боже треба пити, невпинно пити. Не можемо випити все джерело на раз, а можемо завжди приходити і пити воду Життя Вічного. Також у своєму слові-гомілії до зібраних єпископ відзначив найважливішу річ, над якою в першу чергу слід задуматися і яку слід прийняти у своє життя, якщо хтсь бажає бути християнином.

Якого Бога ти шукаєш, і який Бог тобі відповідає? Бо часто ми люди потрапляємо в оману, і шукаємо Бога, який нам все забезпечить, Бога, з яким ми будемо успішними, багатими, здоровими. Натомість, єписком, застеріг і нагадав, що це хибний і збочений образ Бога. Бо Бог в Ісусі Христі взяв на себе, прийняв у своє тіло всі наші немочі та страждання і виніс їх на Хрест. Не оборонявся, а страждав, до кінця прийняв свій хрест. Такого Бога проповідує Церква. І коли ти будеш страждати і помреш на хресті, так як це зробив Христос, навіть коли ти сліпий, хворий, чи тобі може не ведеться в житті, ти можеш це все приймати і бути щасливим, несучи свій хрест. І будеш прославляти Бога у Христі який помер за нас і Воскрес, щоб дати нам свого Духа Святого в якому вже не вмираємо

А після Літургії, на вулиці перед церквою відбулася агапа, під час якої брати продовжили святкування дякуючи Богові і славлячи Його за всі діла, що вчинив у їхньому житті.

За матеріалами: http://diocese-lviv.org

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Літній табір 2014

Нд Лип 27 , 2014
Дякуємо за чудово проведений час табору. Надіюсь, що у всіх нас залишаться найкращі спогади. Часто Діти і Батьки запитували про наступні зустрічі. Тож, запрошую Вас в найближчу неділю 27 липня о 17.00 на території Українського Католицького Університету (де відбувався наш табір, вул. Хуторівка 35 А), біля озера на пікнік! Можна […]

Вам може сподобатися

Breaking News