Єпископ Мечислав Мокшицький послав спільноти Неокатехуменальної Дороги на місію євангелізації на площу Львова.

MisijiУ суботу, 17 травня, о 19.30 у Львівському Архікатедралньому Соборі Успіння ПДМ Архієпископ Мечислав Мокшицький зустрівся зі Спільнотами Неокатехуменальної Дороги з парафії св. Йоана Павла ІІ. Під час цієї зустрічі, уділяючи спеціального благословення, Архієпископ послав спільноти на місію євангелізації на площі міста. На початку єпископу представив спільноти настоятель парафії о. Григорій Драус, котрий прибув до Львові з Рівного на запрошення Архієпископа Мокшицького саме для того щоб закладати нову парафію в дійсності якої, зокрема, мали би створюватися спільноти Неокатехуменальної Дороги. О. Григорій сказав: «Ми є дуже молоді. Але є ревні. Молоді, маленькі, але надіємось, вашими молитвами і вашим посланням – сильні Божим Духом. Наша подіє є пов’язана з євангелізацією, яку вже другий рік проводимо на площі нашого міста, в серці Львова, разом з тисячма площами світу. Тепер, в час пасхальний, виходимо щоби свідчити про Ісуса Христа. Це є дійсність дуже покірна і проста. Але важлива щоб показувати сьогоднішньому світу Ісуса Христа. І є люди які приходять до Христа, завдяки тому, що почули Слово саме на площі. Але ми існуємо завдяки тому, що є в єдності з апостолом, представником апостола, яким є єпископ.»

Після того як було проголошене Слово з Євангелії від Матвія, в якому сус після Воскресіння і перед Вознесінням посилав учнів йти і зробити учнями всі народи, єпископ звернувся до зібраних з пастирським словом.

Митрополит сказав, що «словами сьогоднішнього Євангелія Ісус заохочує нас пізнавати його відносини з Отцем. Пізнавати глибину любові, яка єднає Пресвяті Особи… Ісус прагне щоб ми також жили у Божій славі, в повноті Його благодаті, будучи Його улюбленими дітьми. Результатом відносин з Ісусом є діла Божі які чинимо…» бо «віра це не теорія, не прийняття якогось ідеологічного становища, це не публічна декларація, і це також не лише виконання зовнішніх формальностей, певних вимог. Віра – це щось більше ніж бути охрещеним, ходити до церкви, перед Великоднем висповідатися, чи вислати дитину на релігію або до першого Причастя.»

Владика також зазначив, що саме «невірність Господу перетворила для Адама та Єви рай, чудовий сад, на зловіщі хащі, джунглі сповиті мороком і небезпечну пастку. Чим більше докладаємо зусиль для щоб наповнити наше життя усім крім Бога, тим більше розчаровуємося, почуваємо себе пригніченими і не хочемо далі жити. Плідним є таке життя, яке повністю наповнене Богом. Лише тоді коли усіма своїми силами тримаємося Бога, черпаємо з Нього найкращі життєдайні соки. Потребуємо вдарити себе в груди, бо так насправді досить часто любимо словом і язиком, тобто теоретично: в прагненнях, деклараціях, і в планах. Проте замало, в конкретних вчинках. Запросімо сьогодні Христа в наше життя. Щиро, по справжньому запросімо через щоденний діалог з Ним вчімося поширювати у світі Боже Царство.

Потім Архієпископ благословив всіх зібраних, таким чином висилаючи зібраних проповідувати Ісус Христа Воскреслого тим, хто Його ще не знає.

На завершення єпископ виразив свою радість з приводу того, що брати зі спільнот вибрали цю Дорогу, на якій можуть пізнавати Бога, відкривати свою віру і приближатися до Господа. І побажав щоби завжди покладали свою надію, своє майбутнє з Богом. Щоби укладали своє життя з Богом, бо буде краще – не змарноване життя, яка є одне і на вічне життя. Щоб на цій дорозі також знайшли інших, щоб вони могли також розділити радість від зустрічі з Господом.»

Спільноти Неокатехуменалньої Дороги у Львові з 27 квітня цього року, проголошують Ісуса Христа Воскреслого на площі Марійській біля фігури Матері Божої. Ці євангелізаційні катехези відбуваються 5 тижнів підряд від 27 квітня на тисячах площ світу, також і у Львові.

За матеріалами: http://diocese-lviv.org/

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Місії на площі продовжуються

Пн Тра 26 , 2014
 П’ять неділь давали свідоцтво про Воскреслого Господа на Марійські Площі. давали можливість і дітям відчути, що світ може бути гарніший, кольоровий завдяки Євангелії, тому діти розмальовували…. Машину (о. Григорія). Продовжуємо місії в понеділок та четвер о 19:30 в храмі Стрітення Господнього (Матері Божой Громнічной. ), вул. Винниченка 30 Можна прийти […]

Вам може сподобатися

Breaking News