“Фестиваль народів” у парафії св. Йоана Павла ІІ

8c65dcffb9d9b36a2d4e46927141278cВ п’ятницю, 23 вересня у парафії св. Йоана Павла ІІ відбудеться “Фестиваль народів”, зустріч з дружньою парафією св. Максиміляна Кольбе (Люблін, Польща).

З Любліна приїде 50 осіб. В програмі зустрічі: молитва канонами Taize, співи, спільна забава, вечеря. Відбудеться також урочисте підписання угоди про співпрацю між нашими парафіями.

Де? ФБФ, УКУ, вул. Хуторівка, 35-а.

Коли? П’ятниця

– 18.30 год. – Євхаристія
– 19.00 год. – спільна молитва і фестиваль (в цокольному приміщенні)

Запрошуємо!

Парафія св. Максиміліана Кольбе, яка громадить на недільних службах більше чотири тисячі вірних, являється знаною завдяки своїм євангелізаційним ініціативам.

Діють в ній різноманітні спільноти, наприклад, спеціальна формаційна група для чоловіків, часто проголошують катехези Неокатехуменальної Дороги, служби з молитвою про зцілення, школи євангелізації, тощо.

В приміщеннях парафії діє перша в Любліні католицька школа. Настоятелем парафії є о. Марек Саприга, доктор морального богослов’я.

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Найкраще і найдешевше Тезе у Ризі

Нд Вер 18 , 2016
Черговий раз служителі  Парафії св. Йоана Павла ІІ (“Паломницьке служіння” і “Вогні святого Ельма”) запрошують на поїздку на європейську зустріч молоді в Ризі (28.12.2016 – 1.01.2017), організовану спільнотoю Taize. Маємо чотири варіанти подорожі – від найпростішого (з прямою дорогою тільки в Ригу) до найскладнішого (з можливістю відвідин Вільнюса, Стокгольма та […]

Вам може сподобатися

Breaking News