Ханука/Різдво. Світло прийшло.

ВЕЛИКА афіша.1

„У попередні місяці світла ставало менше.

Дні коротші. Від цього дня стане його більше” (Равин Юда Лоеб з Праги)

Як можна святкувати Різдво вдома, щоб воно було ще більше зустріччю з Христом і будувало єдність? Подивись, скористайся тим, що подобається  і святкуй.

         Як щороку, Римо-католицька парафія св. Йоана Павла ІІ запрошує на спільне святкування Різдва за григоріанським календарем. Ввечері 24 грудня, після появи першої зірки (о 21.00) розпочнемо Святвечір.

         В цьому році свято буде пов’язане зі святкуванням старозавітного, єврейського свята Ханука. Співорганізатором є Єврейський клуб „Гіллель”. Перша частина – це епоха першого, званого також Старим, Завіту. В ньому важливим є святкувати саме в цей час свято Ханука (завершення випадає в цьому році 24 грудня).  Це свято світла, в пам’ять про чудесне збереження олії для лампи в єрусалимському храмі.  Разом з братами Євреями запалимо восьмисвічник – Хануку. Слухатимемо та разом співатимемо єврейські пісні групи „Техілім”.

Як сказав св. Йоан Павло „Єврей для християнина – це старшими брат”.

         Переходом до Нового Завіту буде очікування на Віфлеємське світло. Принесуть його скаути. Пророцтва збулися. Прийшло світло у світ. Тепер як ніколи потребуємо, щоб Світло і Добро перемогло…

         У домашньому обряді важливими є фігурки, які з’являються в яслах, а також світло та сіно. Кожну фігурку: Ісуса, Марії, Йосипа, пастухів… будемо впроваджувати відповідною молитвою. Найпрекраснішим моментом вечері є ділення різдвяним хлібом („оплаткою”), складаючи найкращі побажання давно знайомим і малознайомим людям. Співатимемо колядки різними мовами разом з групою студентів з африканських країн, що проживають у Львові. Африканці також представлять свої різдвяні традиції, спів, їжу  і …танці.

                Час свята не випадковий. З 24 на 25 грудня ніч стає коротшою, а день довшим, можна символічно сказати, що світло, сам Ісус Христос, перемагає. Опівночі буде відправлена Свята Служба.

Як завжди учасники зможуть повернутися додому спеціально замовленими автобусами.

Місце святкування: Філософсько-богословський факультет Українського католицького університету, вул. Хуторівка 35 А

о. Григорій Драус

тел. 097 517 06 42

Про „Римське Різдво” в минулих роках дивись:

 http://www.rym.lviv.ua/?p=1552

http://www.rym.lviv.ua/?p=1549

https://www.youtube.com/watch?v=MZNvuBx9OaI

http://www.rym.lviv.ua/?page_id=371

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Різдвяні Служби в Парафії св. Йоана Павла (УКУ, вул. Хуторівка 35 а)

Чт Гру 25 , 2014
Четвер, год. 18:30 (Різдво), колядування, спільна агапа п’ятниця, год. 18:30 (св. Стефана) неділя, год. 12.00 (святого сімейства)

Вам може сподобатися

Breaking News