Гірські мандрівки

Три дні провели в горах в районі Сколе підопічні Кримінально-виконавчої Інспекції (КВІ). Табір проводила Парафія св. Йоана Павла ІІ зі Львова. Брали участь в таборі підлітки з підрозділів КВІ. Учасники табору відвідали церкву св. Пантелеймона (інша назва св. Параскевії) у Сколе, – це старовинна (з 1597 року) деревяна бойківська споруда. Піднявшись на дзвіницю спробували як рухаються старі дзвони. Дорогою на водоспад в селі Кам’янка палили вогнище на камяному пляжі річки Опір. Над водоспадом Кам’янка хотілось би сидіти годинами. Ще підйом вгору на … озеро! (Цікаво: на озеро треба іти вгору!). Це озеро Журавлине, зване також Мертвим озером. Це тихе озеро посеред болотяного лісу отримало таку назву, тому що воно має дуже холодну воду з вмістом сірководню, і в наслідок цього в ньому немає риби. Посеред озера розміщений малий острів, на який хотілось би потрапити.

Всі разом готували їжу в парафіяльному домі для паломників. Молилися у церкві, а у деревяному прилеглому будинку, при розпаленому каміні могли довго розмовляти про важливі життєві справи.

Вважаємо цю поїзду тренуванням, яке приготує нас до наступних сходжень на карпатські полонини!

Кримінально-виконавча інспекція – це частина Державної пенітенціарної служби, яка займається особами, на котрих покладено інше, аніж позбавлення волі, покарання.

о. Григорій Драус

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Курс "Клуб сімейного щастя"

Ср Вер 10 , 2014
Запрошуємо на цикл лекцій для подружніх пар (також і майбутніх). Лекції веде подружня пара і священик. Тема: Як побудувати гарну, добру, щасливу сім᾽ю? Віковічні відповіді Бога, які знаходяться в християнській мудрості можуть ще більше розвинути подружню «єдність, без якої не можна жити, рости і вдосконалюватися» (св. Йоан Павло ІІ). Форма […]

Вам може сподобатися

Breaking News