Греко-католицький єпископ відвідав римо-католицьку спільноту УКУ

 
 
       

Нова парафія РКЦ діє у Львові, на території Філософсько-богословського факультету УКУ. У неділю, 10 червня, владика Венедикт, єпископ-помічник Львівської архиєпархії УГКЦ відвідав новостворену парафію блаж. Йоана-Павла ІІ з нагоди празника Пресвятої Євхаристії, який цього дня урочисто відзначали вірні РКЦ.
    У своєму слові владика сказав: «Ця свідомість, що ми причащаємося Господа, причащаємося його Божественного життя, божественної сили знімає страх. Поки цієї свідомості не буде, ніколи в житті сама особа своїми зусиллями, стараннями, не зможе знайти спокій».
   Наостанок єпископ Венедикт побажав парафіянам, щоб «сьогоднішнє свято не було лише святом, коли ми віддаємо шану Господу в Святих Тайнах, а щоб ми, причащаючись Тіла і Крові Господньої, самі стали живою присутністю Божою», і поблагословив усіх дітей присутніх у храмі та їхніх батьків архипастирським благословенням.
      Як розповів о. Григорій Драус, парох парафії блаж. Йоана-Павла, ІІ, парафія існує на території Українського Католицького Університету з місяця січня поточного року завдяки домовленості Митрополита Львівської архидієцезії РКЦ Мєчислава Мокшицького з владикою Венедиктом, єпископом-помічником Львівської Архиєпархії УГКЦ та ректором Українського Католицького Університету о. Борисом Гудзяком.
    «Наша громада є невеликою, і ми дуже вдячні університетові та владиці Венедикту за можливість проводити тут Богослужіння, катехизацію, і збиратися в університетській каплиці поки побудуємо свій храм. Це є дуже великий знак зичливості зі сторони УГКЦ та університету в якому почуваємо себе, як вдома – сказав о. Григорій. – Маємо в нашій громаді в основному молоді родини, для яких це місце є дуже зручним. Діти питають в батьків, коли підемо в УКУ? Може надіюсь вони колись в майбутньому і стануть студентами цього університету», – припустив о. Григорій.
     Про плани на майбутнє отець зазначив, що бажає побудувати новий храм в цьому районі, але зараз знаходиться на етапі будівництва міцної спільноти, адже «неможливо побудувати новий храм там, де немає людей, які творять спільноту», – резюмував парох.
Роман Соколенко,
прес-служба Львівської Архиєпархії
За матеріалами: ugcc.lviv.ua
 
 
ФОТОРЕПОРТАЖ
 

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

Два вечори активних навчань провело у Львові товариство "Кланза"

Пт Вер 28 , 2012
 Курси для виховників "Педогогіка розваг", організовані п. Здіславом Гофманом, з Польського товариства педагогів та аніматорів "Кланза" та о. Григорієм Драусом, відбулися 24 та 25 вересня у Львові. У цьому короткому, але дуже насиченому курсі брали участь і вчителі, і катехити, і аніматори, і, навіть, лікар.

Вам може сподобатися

Breaking News