І.В.Андрушко та керівництво управління ДПтС України в Рівненській області привітали з 20-річчям капеланства засновника молитовних кімнат в установах області

2В ході виїзного засідання правління Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі», начальник управління соціально-виховної та психологічної роботи з засудженими  ДПтС України Ігор Андрушко начальник управління ДПтС України в Рівненській області Олександр Адамець та заступник начальника управління Юрій Омельчук відвідали католицький костел св. Петра  і Павла для привітання о.Гжегожа з 20-річчям капеланства.

Саме за ініціативи та сприяння о.Гжегожа в Городищенській виправній колонії (№96) та Рівненському слідчому ізоляторі управління ДПтС України в Рівненській області ще у 2008 році було відкрито молитовні кімнати для засуджених та ув’язнених, в яких на постійній основі звершують богослужіння священнослужителі та представники релігійних організацій.

1

Ігор Андрушко звернувся до о.Гжегожа зі словами подяки за духовний внесок у перевиховання та ресоціалізацію засуджених, а також наголосив на важливості співпраці Служби з духовенством.

4

Адміністратор

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Next Post

2 червня відбудеться молитовна зустріч Taize

Вт Тра 31 , 2016
2 червня о 19.00 відбудеться молитовна зустріч Taize. Як зазвичай, чекатимемо усіх бажаючих долучитись до спільної молитви в каплиці Філософсько-богословського факультету УКУ (вул.Хуторівка, 35а, зупинка Нижній Шувар). І знову ж співатимемо канони, послухаємо псалом і читання з Євангеліє, помолимось біля хреста, відкриємо серця для Христа. Тиша, темрява і лиш світло […]

Вам може сподобатися

Breaking News